Jump to content
IGNORED

NHL 2014/15.


Miljenko

Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    67

  • malkin

    50

  • Peter Fan

    28

  • stoutspectacledbold-head

    20

Kakva luda zavrsnica Chi-Min. Nema ko nije pomislio da je gotovo na 4:1 nekih tri minuta pre kraja, kad ono zamalo OT. Zato volim hokej. 

 

Na kraju niko nije ubo prognozu (Freak najblizi), realno nije se ni moglo ocekivati ciscenje..

MIN su stare musterije. Ovo vec postaje tradicionalno, iako je malo ko ocekivao sweep.

Link to comment

sweep je krajnje neocekivan. znalo se da je Chicago veliki favorit, ali mnogo je 4-0... ja sam jos na pocetku same lige ocekivao Ducks-Blackhawks finale zapada(oba tima imaju probleme na folu, ali su nadrealno jaki u polju... ) i krece se polako ka tome(osim ako ludi Flamesi ne napravi jos jednu senzaciju :D)

 

istok je mnogo blesaviji, mada i dalje moze da dodje do Rangers-Lightnings finala. Tampa se mucila cele sezone, dosla na korak do ispadanja, i konacno poceli da igraju... Capitalsi zato dobrano brinu Rangerse :D u naredne tri, jedna luda tekma Ovija ili Holtbyja, i Rangersi su cao

Link to comment

I u produzetku su imali dobru priliku, minut-dva pre gola Rangersa. Tja, potrebna je i sreca, ma sta neki mislili(MiddleClass na nekom fudbalskom topiku). -_-

Edited by Miljenko
Link to comment

3-0 za Tampu, nakon drugog perioda. Ne moze tim iz Canade do trofeja, steta. Mada mi je Montreal ponajmanje simpatican, od njihovih ekipa.

Link to comment

Ocekivano Capsi ispustaju 3-1 u seriji, zicer  :lolol: . Daj sad Hawks - Ducks da uzivam.

strasno mi je zao zbog Ovija :( konacno je odigrao vrhunski playoff, ali dzabe...

 

Hawks-Ducks su u najavi neke 7-6 utakmice :lol: sto znaci da ce verovatno biti dosadna serija :(

Link to comment

NYR-TB  2-4

 

ANA-CHI  2-4

 

Sta znam, Dve na papiru ujednacene serije. Rangersi su se vratili protiv Capitalsa, u seriji koja je obilovala tesnim mecevima. Tampa je odmornija. Dominirala je u sezonskoj seriji, dajem im blagu prednost, mada su pozadi tanki. Ducksi su lako prosli dve runde. Napad je bio neverovatno efikasan. Ipak im je golman problem i ma koliko ja ne voleo golmane Blackhawksa, tu vidim jedinu prednost tima iz Chicaga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...