Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

sto se toga tice, albanski igraci su reagovali na najbolji moguci nacin - i navijaca i redare je valjalo nezno i s ljubavlju ubiti od batina.

 

Da nisu branili zastavu, ne bi ih niko ni napadao.

 

Naravno ovo nije opravdanje za uletanje u teren, ali nikakve cvećke oni tu nisu ispali.

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali ova udruzena Albansko Srpska kuknjava na nepravednu UEFA je prosto divna. I jedni i drugi se zale sto su bas oni najebali a ovi drugi se izvukli.

 

+1

 

Čim sam video oba naslova jedan ispod drugog pomislio sam da ja odluka zapravo veoma dobra.

Link to comment

Ajde sad još i naričite nad siročićima koje su velikoalbanski fašisti ničim izazvani pretukli a ovi samo krenuli da ih malo iznabadaju... Sram bilo Albance što nisu mirno i dostojanstveno popasli batine nego su se, možeš misliti, branili.

 

Naravno da su dobro postupili u tom momentu i naravno da je trebalo da po mogućnosti još više ugaze onih par babuna koji su se probili do njih. Da su srpski fudbaleri nešto slično uradili u Zagrebu važila bi potpuno ista stvar. Niko nije dužan da mirno trpi onu bagru, a pogotovo bagru sa službenim statusom.

Link to comment

Zato jer unatoč svemu mislim da Srbija igra bolji fudbal od Danske.

Mnogo su oni pali, baš mnogo.

 

Više se plašim mučenja pred praznim tribinama u Bg.

Danska je mnogo bolja na svom terenu. Pre cemo ih dobiti kuci pred praznim tribinama nego u Kopenhagenu.

Pa i nisu bas nesto pali, idu na svake drugo takmicenje. I oni verovatno o nama misle da smo propali skroz.

Link to comment

Voleo bih inače videti tvoju reakciju, nakon fizičkog obracuna srpskih igraca sa pretpostavljenim hrvatskim navijacima, čemu je povod njihova namera da zastite, recimo ovu zastavu:

Da si se potrudio da pročitaš moj post, video bi lepo moju reakciju na pretpostavljenu™ situaciju u Zagrebu. A da si se uz to potrudio da iole ispratiš temu, video bi lepo da niko živ nije nazvao albanske fudbalere herojima već im je nekoliko forumaša uvažilo pravo na samoodbranu od nastojanja ubijzakolji troglodita da ih fizički ugroze. Taj momenat se može posmatrati potpuno odvojeno od nasrtaja Albanaca na Mitrovića a to što ti misliš da su oni tim nasrtajem zaslužili da ih pripadnici Alcatraza i Četnika sever linčuju na terenu uz pomoć službenih lica, to je nešto čime se ja lično ne bih preterano bavio.

Link to comment

Nego ne primetih, je l objavljeno gde ime onog junaka sa stolicom...i sta uopste bi sa doticnim, ne zna se ni da li je priveden uopste. Tj da li je primenjen famozni zakon o sprecavanju nasilja na sportskim manifestacijama. Bitno je da je objavljeno ime, prezime, jmbg, krvna grupa i sve ostalo o ovom sto je upao na RTS.

Link to comment

Da si se potrudio da pročitaš moj post, video bi lepo moju reakciju na pretpostavljenu™ situaciju u Zagrebu. A da si se uz to potrudio da iole ispratiš temu, video bi lepo da niko živ nije nazvao albanske fudbalere herojima već im je nekoliko forumaša uvažilo pravo na samoodbranu od nastojanja ubijzakolji troglodita da ih fizički ugroze. Taj momenat se može posmatrati potpuno odvojeno od nasrtaja Albanaca na Mitrovića a to što ti misliš da su oni tim nasrtajem zaslužili da ih pripadnici Alcatraza i Četnika sever linčuju na terenu uz pomoć službenih lica, to je nešto čime se ja lično ne bih preterano bavio.

Ok. Ti ćeš uvesti kategoriju "naricanja za siročićima", potom i moje misljenje kako je linč albanskih fudbalera potpuno legitimno pravo nekakvih ubijzakolji troglodita, a ja bih trebao trpeti moralnu pridiku sto sam cinično uvazavanje prava na nepostojeću samoodbranu  velikoalbanskih fasista, proširio do zaljenja sto ovaj herojski čin nije imao teze posledice po zdravstveno stanje par isprovociranih idiota koji su istrcali na teren.

Pa to nije lepo.

Na stranu sto vec drugi put spinujes i zanemarujes hronologiju dogadjaja i sama desavanja na terenu.

 

-"Njih su tukli pomahnitali trogloditi i oni imaju pravo da se brane a i ti si isti kao i oni"

 

Kako da ne!

Super si.

Link to comment

Ok. Ti ćeš uvesti kategoriju "naricanja za siročićima", potom i moje misljenje kako je linč albanskih fudbalera potpuno legitimno pravo nekakvih ubijzakolji troglodita, a ja bih trebao trpeti moralnu pridiku sto sam cinično uvazavanje prava na nepostojeću samoodbranu  velikoalbanskih fasista, proširio do zaljenja sto ovaj herojski čin nije imao teze posledice po zdravstveno stanje par isprovociranih idiota koji su istrcali na teren.

Pa to nije lepo.

Na stranu sto vec drugi put spinujes i zanemarujes hronologiju dogadjaja i sama desavanja na terenu.

 

-"Njih su tukli pomahnitali trogloditi i oni imaju pravo da se brane a i ti si isti kao i oni"

 

Kako da ne!

Super si.

 

bravo decko, samo tako. potpuno si razotkrio ovog zlikovca beowla, jebe nas na sitno vec deset godina i ovde i tamo. red je bio da neko tome stane na put.

nadam se da neces posustati.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...