Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

Pa ako Albanci posle ovoga zaista posalju zalbu ocekujem jako zanimljivu odluku UEFA, posto se prosto ne zna sta vise vole, to prozivanje za mafiju, zalbe ili povezivanje sa politikom preko Vucica i Rame

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za Uefa mafiosi Zvezda nije bila kažnjena.

Jedno je uefa mafiosi na severu, a drugo je ova opštenarodna histerija sve sa fuck uefa naslovima u kurir-veličini.

 

Problem je u tome što je vrlo moguće da će i Srbija uložiti žalbu umesto da ovo iskoristi da zahvali gospodi iz Niona na (iznova) ukazanoj drugoj šansi, prihvati svoj deo odgovornosti i ostavi albanski savez da se efikasno blamira i ukopava. Ovako, kada i jedni i drugi glume ludilo, UEFA može samo da zaključi da je pravilno postupila kada je tim pećinarima umanjila šanse za plasman na EP.

Link to comment

Besmislena odluka UEFA. Kada igrace gostujuce ekipe neko iz publike ili redarske sluzbe fizicki ugrozi, ekipa ima svako moralno pravo da se povuce, odbije da se vrati na teren i da za to ne snosi posledice. Uveravanja da ce sve biti u redu u nastavku utakmice, nakon prekida, bespredmetne su jer su i pre pocetka utakmice igraci uvereni da je bezbedno da izadju na teren.

 

Sto se tice drona, ako se ne varam, i ranije je UEFA donosila odluke o suspenziji ili kaznjavanju saveza gostujuceg tima za incidente za koje nije eksplicitno dokazano da su odgovornost gostujuceg saveza, gostujuce grupe navijaca u kavezu ili igraca.

Link to comment

Gordi Albion nikada nije bio izbačen iz evropskih takmičenja. Ja govorim o engleskim klubovima koji su bili izbačeni, a Dalglish je u to vreme igrao za jedan od tih klubova te stoga nije mogao da igra evropske utakmice.

 

:D

Link to comment

Ali mi navijamo za Srbiju, ne za Englesku ili Azerbejdzan.  A to znaci da smo malo vise pristrasni i vise spremni da oprostimo gluposti koje prave Srbi nego nasi protvnici, pogotovo kada protivnici nisu cvecke po pitanju fer-pleja.  Zar to nije prirodno i u krajnjem slucaju normalno? 

Link to comment

pa to sto ste pristrasni vam sigurno ne daje vise za pravo.

 

osim toga, ovo sto beowl kaze je najbolji scenario upravo za srpski fudbal. reset.

Edited by Zhota
Link to comment

Ih, gos'n Dimitrije, Vi kao da zaboravljate s kim imate posla. Ova gospoda, koja ne izbiva iz belosveckih muzeja, pozorista, opera i inih kulturno vozdizucih institucija, Bog ih sve blagoslovio tako nafircane, nenaviknuta je i na pucketanje zvake na fucbalskoj utakmici, a nekmoli na, kuku mene, zvizdanje, povike i ko zna sta jos, protivu onog drugog™. To je tako, uuuhhh, nekulturno, Balkanski, fuj!

 

Ta mante, mi pripadamo nekoj drugoj generaciji, dragi moj dragovicu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...