Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ometanjem?

nema neki domet taj ometac A i da postaviš gomilu veće su šanse da kada uh upalis sjebes ne samo mobilne telefone već i ceo net na stadionu i okolo.

 

još ludje je da ih palis tek kada se dron pojavi jer rizikuješ da nekome padne na glavu.

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

nema neki domet taj ometac A i da postaviš gomilu veće su šanse da kada uh upalis sjebes ne samo mobilne telefone već i ceo net na stadionu i okolo.

 

još ludje je da ih palis tek kada se dron pojavi jer rizikuješ da nekome padne na glavu.

 

Pročitah da su ih sinoć koristili na utakmici Partizana i Bešiktaša. Pozajmili od vojske.

Link to comment

Veoma blaga kazna za obe selekcije. S obzirom na sistem takmicenja, Srbija jos uvek ima sanse da se plasira na evropsko prvenstvo 2016, kao treceplasirani, kroz play-off.

Link to comment

Pročitah da su ih sinoć koristili na utakmici Partizana i Bešiktaša. Pozajmili od vojske.

nisam siguran koliko je to tačno. bio sam na utakmici A mobilni su sasvim fino radili.

 

inače predvidjam inat prema UEFA koji dovodi do fenomenalnog niza nepobedivosti Skija i Siptara a koji doživljava kulminaciju sranjem u Tirani gde obe ekipe bivaju izbačene ali uz neke žalbe odluka se razvlači dovoljno da se dovrši grupa A onda danci i portugalci veselo briljiraju na Euro 2016

Link to comment

Veoma blaga kazna za obe selekcije. S obzirom na sistem takmicenja, Srbija jos uvek ima sanse da se plasira na evropsko prvenstvo 2016, kao treceplasirani, kroz play-off.

taman da iscepamo Holandiju ko svinja torbu.

Link to comment

Danska i Albanija iz 3 meca imaju po 4 boda. 

Portugal iz 2 ima 3 boda, a mi i Jermeni iz 2 meca imamo 1 bod. 

 

Ovom odlukom prakticno ostajemo u trci bez nekih vecih promena. Samo sto nam vise ne znaci puno poraz Portugala od Albanije. Ja sam ocekivao da bude 3:0 za nas, ali sam se istovremeno pribojavao izbacivanja iz tkamicenja ili oduzimanja bodova. NA zalost ovo drugo nas nije zaobislo, ali i dalje imamo skroz ok situaciju iz takmicarskog ugla. 

 

Danska je relativno krs od reprezentacije. Do sada su dobili Jermene na misica kod kuce posle preokreta (2:1) i igrali nereseno sa Albancima u gostima (1:1). Izgubili su od Portugala golom u 95. minutu (Ronaldo) i to kod kuce.

 

Imaju Eriksena i Bendera + Kjera i Agera. Ostalo uglavnom iil matoro ii mlado ili prosecno. Nemaju ni neku igru, tkao da ni po tome nemaju neku prednost nad nama... 

Link to comment

Mada ne vidim zasto svi otpisuju prva 2 mesta. Svi su do sada kiksirali i niko u grupi ne igra ne znam kakav fudbal. Niti bi pobeda protiv Alb donela neku ludu poziciju za nastavak niti je sad sve izgubljeno. I dalje sa serijom pobeda moze do top 2... 

Link to comment

Mada ne vidim zasto svi otpisuju prva 2 mesta. Svi su do sada kiksirali i niko u grupi ne igra ne znam kakav fudbal. Niti bi pobeda protiv Alb donela neku ludu poziciju za nastavak niti je sad sve izgubljeno. I dalje sa serijom pobeda moze do top 2... 

idi bre Ducco u dupe :D

Link to comment

Mada ne vidim zasto svi otpisuju prva 2 mesta. Svi su do sada kiksirali i niko u grupi ne igra ne znam kakav fudbal. Niti bi pobeda protiv Alb donela neku ludu poziciju za nastavak niti je sad sve izgubljeno. I dalje sa serijom pobeda moze do top 2... 

 

A ja mislio da sam optimistican kada se nadam trecem mestu. :D 

Link to comment

Mada ne vidim zasto svi otpisuju prva 2 mesta. Svi su do sada kiksirali i niko u grupi ne igra ne znam kakav fudbal. Niti bi pobeda protiv Alb donela neku ludu poziciju za nastavak niti je sad sve izgubljeno. I dalje sa serijom pobeda moze do top 2...

+1

upusana prva pobeda u kvalifikacionom ciklusu, započet niz, a ovde se kuka i mrači.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...