Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Smesna odluka kao i do sad.

Mene samo zanima ko ce meni nadoknaditi kartu protiv Danske <_< .

 

ducca lupetas za Djenovu ili se namerno pravis blesav da ne znas da domacin snosi krivicu za lose organizvovan mec, a to je ocigledno ako omogucis bilo kom navijacu (nije bitno da li domaci ili gostujuci) da unese sve sto je uneo i onda kljestima sece zastitnu mrezu/ogradu.

 

Ovo nije najtacnije. Cinjenica jeste da je u vecini slucajeva za lose organizovan mec okrivljen domacin, ali je bilo slucajeva i da gost zbog svojih navijaca dobije kaznu.

Link to comment

Neznam, necu da kazem da smo blago kaznjeni ili da nismo zasluzili, ali je cela odluka nejasna...

 

Meni je na kraju ostaje 1 cinjenica:

 

Najzesca politicka kampanja te kosta samo 100.000€ prava sica za danasnje vreme kampanji, i onda UEFA sere o politici u sportu...

Link to comment

NAravno imas na hiljade slucajeva kada je domacin simbolicno novcano kaznjen zbog lose organizacije , dok je gostima izrecena gotovo maksimalna moguca kazna (tipa Zrinjski-FKP )

 

 

edit: Ovo povodom kazne za Bolonju ...

Edited by Geo
Link to comment

Biće zanimljivo pročitati obrazloženje jer me živo zanima da li je Srbija uopšte kažnjena za 40 minuta neprekidnog ubijzakolji performansa ili je UEFA na taj momenat zaboravila.

Link to comment

Biće zanimljivo pročitati obrazloženje jer me živo zanima da li je Srbija uopšte kažnjena za 40 minuta neprekidnog ubijzakolji performansa ili je UEFA na taj momenat zaboravila.

 

50k i -3 boda za to

 

50k i 2 utakmice neigranja za napad sluzbenih lica na igrace

 

ili obrnuto, svejedno. tako nekako.

Edited by gazza1
Link to comment

Pošto ionako mrzim reprezentativni fudbal, nadam se seriji političkih pizdarija na utakmicama.

 

Dobro je dokle god se pizdarije svedu na pretnje brutalnom smrcu, to cemo pod tepih. I ne kapiram otkad je jedna zastava sa nekakvim mapama (koga normalnog zabole kurac za to) veci i ozbiljniji incident od skandiranja sa fakticki otvorenim pretnjama smrcu igracima koji su na par metara od tih koji im to skandiraju i par hiljada puta su malobrojniji od doticnih? Nemojte da ispadne kako "eto nisu to realne pretnje, nece niko nikoga stvarno ubiti". Pa eto, ni ta zastava nije nikakva realna pretnja....sem nekolicini imbecila koji u svemu vide neku zaveru protiv nebeskog naroda i osecaju se ugrozenima. Jebena zamena teza je cela ova tema.  

Link to comment

Znaci, srbija je kaznjena -3boda zbog organizacije utakmice za koju su postojali uslovi da se nastavi jer su zbog odbijanja albanci izgubili 3-0. Sjajno.

 

:lolol:

 

Odlican opis kazne.

Link to comment

sjajna odluka UEFA.

iako se kosi sa logikom, ljudi su nas odradili kako treba, i nas i albance... neko kaze da se ovo desilo u Italiji, Italijani bi ostali sa 3 boda, a Albanci neka gledaju sta ce... istina. jedino sto u Italiji redari ne bi bas mlatili Albance, ali jbg, sada se i ja vatam za svaku sitnicu...

 

ovako brate mili najlepse. nas oralno, albance analno, svi sretni

Link to comment

"Разочаран сам, одлука није праведна и нисмо је заслужили, али донекле је очекивана с обзиром на изјаве судије и делегата после меча. Ово решење никоме не одговара и није праведно", рекао је Дука за албански "Ора Спорт".

 

Дука је најавио жалбу на одлуку Уефе.

 

"Нећемо се зауставити на овоме. Уложићемо жалбу и захтевати наша права. Верујем да ће након тига ствари бити промењене. Ово неће утицати на наше односе са Уефом", додао је Дука.

 

biće da još nije gotovo sa kaznama

Link to comment

Nešto nisam pročitao, šta je UEFA predvidela za majstora poznatijeg kao "Vučiću, pederu"..? :wicked:

 

Inače, ovo što su smislili je sasvim cool, da se šutiramo u dupe kako smo dobro prošli s obzirom kakvo nam je sranje napravio onaj ljudski izmet Bogdanov... (tačnije, redari / organizacija)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...