Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne zajebavajte, ovo što je večeras izvedeno je perfektna diverzantsko-obaveštajna akcija.

 

Pročitala vesti, pogledala snimak, reakcije političara. Rukopis jedne nepostojeće inostrane Službe, jasno je kao kristal.

 

Samo mi je žao što ova druga Služba ima previše pustinjskog posla pa nisu imali mogućnosti i koncentraciju da spreče ovaj svinjac.

 

Ne mogu u 140 karaktera da vam objasnim na koliko nivoa je ovo pokušaj destabilizacije boljih odnosa Srbije sa EU i SAD.

 

Bz8iy2OCUAEvV8z.jpg

 

 

Gledam snimak, policija na terenu obezbeđuje Bogdanova.

Edited by Aće
Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inace, slavilo se i u "staaaaroj Srbiji". Po nezvanicnim informacijama, istakli su se Struga i Tetovo. [emoji15]

 

Jbga, ne bih da sam u kozi ovih par Albanaca iz Tetova koji rade na Kalenic pijaci ovih dana. Posle uzasa koji su preziveli za vreme bombardovanja kada su bili hapseni, nakon toga je ubrzo sve postalo OK i normalno, opusteno su cak pricali albanski bez straha. Kad mi je kroz glavu proslo sta je sve ovo veceras moglo da napravi, prvi su mi oni bili na pameti i Uliksova pekara na Zvezdari.

Edited by gazza1
Link to comment

Nikad mi nije bilo jasno kako se postaje redarom. Jesu to navijači s vezom, neuspeli fudbaleri, bezbednjaci za siromašne, šta?

 

ako se angažuju agencije za obezbeđenje, onda su to uglavnom klinci studenti kojima se onda pet meseci duguje tih hiljadu dinara... naravno, uvek može da se ubaci u marker još neko po potrebi, od ljudi iz struke kojima je to posao do onih koji treba da završe neki posao™

Link to comment

Zašto onda Albanci, kako ti sam reče, masovno slave ovaj događaj umesto da kukaju što su možda sebi upropastili šansu da se po prvi put u istoriji kvalifikuju za EP?

 

pa slave budale, kao sto ce i da slave srpske budale zato sto su tukli albance. poenta je da nije to organizovao albanski savez kao sto nije srpski savez organizovao ono divljanje u stadionu....prosto to je protiv njihovih interesa - obe strane

Link to comment

Jebemu mater, valjda ih niko nece dirati, mada ovih 30k ljudi (za koje nemam odgovarajucu rec da opisem) veceras je dovoljno da spali sve albanske radnje koliko ih ima.

Link to comment

da su nam ga suknuli na domacem terenu, jesu. da ovaj vucic nije pickica kao sto jeste sad bi naredio da se migovima pretera onaj bilbord beograda na vodi u centar tirane.

Link to comment

da ovaj vucic nije pickica kao sto jeste sad bi naredio da se migovima pretera onaj bilbord beograda na vodi u centar tirane.

 

onoliko si skvicao kad sam dizao ustanak u mitrovici

Link to comment

Nisam bio, ali mi je Billy potvrdio da je ovakva struktura ljudi bila. Rekao mi je da nikada nije video odvratniju ekipu ljudi na jednom mestu, a nije da nismo bili u lošem navijačkom okruženju.

 

Morao bih malo da pokudim i novinare i FSS za sve što se dešavalo pred meč. Preneli su pritisak iz Albanije i sa Kosova gde je ovom meču pridata specijalna vrednost zbog politike. Cela priča o gostujućim navijačima koji dolaze na stadion mi je smrdela već duže vreme na trik da se proda što više karata, jer se znalo da teorije nema da se on pojave u kavezu na JNA. Problem je samo što niko normalan neće da kupi kartu za taj meč, a očigledno ne umeju da kontrolišu masu (drže žandarmeriju unutra na meču visokog rizika je ozbiljan prestup).

 

edit. Ubacio se Billy pre mene.

 

 

da nije bilo tog genijalnog marketinskog trika sa gostujucim navijacima pola ovih danas ne bi doslo na stadion.

Link to comment

e pa dobro onda. cia, vatikan i albanska narko mafija organizovali napad dronovima samo da bi diskvalifikovali srbiju

 

 

albanska repka imala najbolji start u svojoj istoriji. 3 poena u portugalu, poen od danaca....i da su izgubili od srbije u beogradu ne bi bilo strasno. zasto bi napravili takvu glupost da rezikuju i tu malo sansu da se po prvi put u istoriji kvalifikuju u ep!?

 

inace, i da je bilo 5:0 ili 0:5 taj bi opet pustio taj dron

 

Da, shoku Commandante, hoce to da se u privatnoj reziji na Dragodanu kupi dron, preveze do Beograda, parkira na obliznju crkvu, izvede generalna proba i iz blizine stadiona oko kojeg je bilo pola srpske policije navede, sa sve zastavom izvezenom isto na Dragodanu samo preko puta kod Rize Jorgandzije, uparkira na prepun stadion u centru Beograda. To su ti isti "malji deca" koji su svojevremeno dizali po 30 metara pruge kod Vucitrna a sad su se malo modernizovali u skladu sa razvojem tehnologije.

 

Probaj sa ovim ili ovom Agni, koja god da je budaletina u pitanju, da istreses Teoriju o Maljim Decama. Ja sam se toga vec naslusao za tri zivota i odavno se ne primam na te price.

Edited by harper
Link to comment

Jbga, ne bih da sam u kozi ovih par Albanaca iz Tetova koji rade na Kalenic pijaci ovih dana. Posle uzasa koji su preziveli za vreme bombardovanja kada su bili hapseni, nakon toga je ubrzo sve postalo OK i normalno, opusteno su cak pricali albanski bez straha. Kad mi je kroz glavu proslo sta je sve ovo veceras moglo da napravi, prvi su mi oni bili na pameti i Uliksova pekara na Zvezdari.

E jbg, gazzo. Nece valjda da snose "posledice" oni koji su ustvari proslavljali prekid.

 

Btw, off topic i tezak trol:

 

Sta prodaju tetovci na beogradskoj pijaci? Ozbiljno pitam.

Link to comment

onoliko si skvicao kad sam dizao ustanak u mitrovici

 

jebote, bio sam mlad i glup, sad u potpunosti shvatam i podrzavam.

Link to comment

da su nam ga suknuli na domacem terenu, jesu. da ovaj vucic nije pickica kao sto jeste sad bi naredio da se migovima pretera onaj bilbord beograda na vodi u centar tirane.

+1

 

Trebalo bi da iskoristi priliku sada kad zbog prisustva ruske akrobaticke grupe u zemlji imamo troduplo vise migova-29 nego inace.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...