Jump to content
IGNORED

Twin Peaks nova sezona, vreme je za hajp


Lrd

Recommended Posts

+ 1000.

 

 

inace ovo je dobro i jer nema sanse da ne bude super. misim linc rezira celu stvar, a on radi samo ako navabi inspiraciju, ulovi je i skrcka u glavi, misim covek nije teo ni da otalja spot kanjeta vesta.

 

drugo makolko se kenjalo o napretku i emancipaciji tv igranog programa, uajr blabla, kapiram da linc i ovi likovi sto kao pisu i reziraju za tv, pa cak i za taj vrhunski tv, to je ko bah i wilco. misim to je smesno porediti, lostovi i ta boranija.

 

voleli il ne voleli tvin piks, ovo je Dogadjaj za tv. al pravi, ne kao hajp! oko nove sezone arrested development i lozenje i to.

+1

 

Sent from my Moto G (5) using Tapatalk

Link to comment

Proročanske reči fancy clapsa iz davne prošlosti...

 

Ja imam velike probleme da uverim neke prijatelje da uopšte odgledaju The Return (i pritom su bili fanovi originalne serije). I kad pogledam, realno, zaista je prezahtevna serija. Ne priča morgana bez veze. Prvo, mora da se pazi na času k'o o životu da ti se radi (uključujući tu i detaljno obavezno čitanje kredita na kraju i memorisanje šta je ko rekao kroz 18 epizoda, a ne škodi i ponovno gledanje prve serije i FWWM); drugo neke preterane blesavosti moraju da se jednostavno pretrpe kao takve, onda ovo što kaže ObiW je tačno, ne komunicira se sa gledaocem (što kaže moj drug, jeb'o seriju za koju moraš posle da čitaš na internetu šta je to što si u stvari gledao - što se pokazalo 100% tačnim: ovaj Auerbach je jednostavno genije, videti iznad.)

 

Sve i kad se to uzme u obzir (i mnoge druge manjkavosti, ili naizgled manjkavosti), po mom mišljenju, u pitanju je remek-delo. Od onog starog tipa remek dela, sad skoro iščezlog, u koje možeš komotno da se naseliš i u njemu živiš... Living & breathing work of art. 

Link to comment

meni nije ni najm,anji problem sto je serija prezahtjevna, nego mi je preseratorska, ali ok

 

Ja sam (mislim) dovoljno objasnio našta sam mislio pod tim "prezahtevna". Ona to objektivno jeste, ako se uporedi sa bilo kojom drugom TV serijom, po tome koliko je napora potrebno uložiti da se a) popamte čak i naizgled nebitni detalji b) "svare" neke očigledne (i namerne) blesavosti.

 

A ako si to pročitala kao moj komentar da tvom kognitivnom aparatu nešto nedostaje, onda jebeš i ovu diskusiju. Ne možeš bukvalno ništa više da kažeš da se neko ne nađe pogođen. EDIT. I, da, pritom sam ti čak dao i za pravo. No, našla si dlaku u jajetu.

Edited by Indy
Link to comment

ok, ok, indi, polako :)

 

jeste veoma zahtjevna. tu nema spora. linca ne obozavam ni inace, btw, ali ga uvijek, pod obavezno, gledam.

 

edit, idem vala i da ga slusam sta ce da prica o meditaciji i kinoi, sjescu u posljednji red da izidjem kad mi dosadi :D

Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...