Jump to content
IGNORED

Twin Peaks nova sezona, vreme je za hajp


Lrd

Recommended Posts

Jel se na kraju objasnilo sta je ono izaslo iz masine i pojelo golu studentariju sto se ljubavisala na kaucu u prvoj epizodi?

 

 

Bice u sledecem serijalu, ili onom posle sledeceg.

 

Vidis da je slikalo i Bouvija bas podmladjenog, racunam da ce Linch da snima jos ohoho cak i posle svoje sa'rane.

To daje nadu btw.

Edited by Caligula
Link to comment

Bice u sledecem serijalu, ili onom posle sledeceg.

 

Vidis da je slikalo i Bouvija bas podmladjenog, racunam da ce Linch da snima jos ohoho cak i posle svoje sa'rane.

To daje nadu btw.

Ne razumem sta si ovde hteo, osim ako nije neko saljenje... ?

 

Btw kako je sjajno da je sve ovo vreme postojao snimak Jack Nancea kako (neuznemiren lesom u plasticnoj foliji) mirno odlazi da peca.

 

Sent from my SM-T350 using Tapatalk

Link to comment

Btw kako je sjajno da je sve ovo vreme postojao snimak Jack Nancea kako (neuznemiren lesom u plasticnoj foliji) mirno odlazi da peca.

 

Pitas i odgovaras umesto mene.

 

Rekao sam u smislu da je Linch interaktivan toliko da dobacuje van granica fizike.

Link to comment

Bice u sledecem serijalu, ili onom posle sledeceg.

 

Vidis da je slikalo™ i Bouvija bas podmladjenog, racunam da ce Linch da snima jos ohoho cak i posle svoje sa'rane.

To daje nadu btw.

 

Scena sa Bouvijem je isečena iz filma, ali se nalazi na DVD izdanju Fire walk with me filma.

Link to comment

Mislim da je kauboj i rekao da nije gledao Twin Peaks do ove mamojebačine.

 

:blush: ja zaista mislio da je Bouvija izvukao iz restlova tj. da konkretna scena nikada nije emitovana. Racunao sam da se Bouvi pojavljivao, ali sam nekako uklavirio da je konkretna scena ostala u neobjavljenoj arhivi.

 

Maj bed.

 

btw. poceo prvu sezonu, stigao mislim do sedme epizode.

Edited by Caligula
Link to comment

nisam. u stvari, jako volim zvuk u njegovim filmovima, a i neke vizuelne fragmente, npr cudno svjetlo koje ponekad ima, ali mislim da pretjeruje sa ocudjavanjem. ne znam dovoljno o zvuku niti svjetlu da bih obrazlozila svoje preferencije, nazalost.

Link to comment

nisam. u stvari, jako volim zvuk u njegovim filmovima, a i neke vizuelne fragmente, npr cudno svjetlo koje ponekad ima, ali mislim da pretjeruje sa ocudjavanjem. ne znam dovoljno o zvuku niti svjetlu da bih obrazlozila svoje preferencije, nazalost.

Mogu da razumem to, ali slozices se da je ponuda onoga sto nema ocudjavanja (ili ima vrlo malo) vec izuzetno bogata.

 

Meni to sto on radi nije toliko neko prisilno ocudjavanje koliko prikazivanje zivota bas kakvim jeste, ponekad lep, ali uglavnom bez nekog smisla, konzistentnosti i razresenja.

 

Kao u recima David Byrnea, ispod, to je mozda cudno, ali ja sam npr zivot bas tako doziveo i "osetio" puno puta.

 

And you may find yourself

Living in a shotgun shack

And you may find yourself

In another part of the world

And you may find yourself

Behind the wheel of a large automobile

And you may find yourself in a beautiful house

With a beautiful wife

And you may ask yourself, well

How did I get here?

 

Sent from my SM-T350 using Tapatalk

Link to comment

Meni to sto on radi nije toliko neko prisilno ocudjavanje koliko prikazivanje zivota bas kakvim jeste, ponekad lep, ali uglavnom bez nekog smisla, konzistentnosti i razresenja.

 

 

ovako kako si napisao, ispada da Lynchovi junaci besciljno tumaraju kroz epizode. 

 

Meni lepo kad gledam Twin Peaks, al' to je zato sto samo gledam slike i slusam muziku, jer na nekom podsevsnim nivou razumem da nas Lynch zatrpava bullshitom, al naprosto ne zelim da se soucim sa tim nego teram dalje. Cena koju zbog toga placam je osecaj "gde si bio - nigde, sta si radio - nista" koji me obuzme kad ugasim teve. Nesto slicno kao kad se potrose sve droze, a jutro svane. No, svakako je bolje od raznoraznih Independance Day v2.0 i slicnih budalastina sa vanzemaljcima.

Edited by ObiW
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...