Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

Pod kojim prezimenom ce nastupati  sada ,pretpostavljam pod devojackim i dalje ?

 

Promena prezimena je jedna od retkih stvari koje nije probala za spas karijere, predlažem to.  :misko:

Link to comment

venčanica je divna ali sat uz nju :isuse:

 

pa jbt da li su ti iz rolexa toliko rigorozni

ako jesu, trebalo je onda da joj naprave specijalni neki

Mislim da je imala klauzulu u ugovoru da ako postane No1 daju joj neke silne premije. Obzirom da je bila broj 1 jedno par nedelja posle onog RG, potpuno nezasluzeno je uletela u silne milione i sada verujem da je vise nego srecna da nosa rolexe sveda sa sobom. Mislim da je sa Headom imala istu klauzulu na 10mil€
Link to comment

Ne verujem da su te velike kompanije bile glupe i napravile takvu klauzulu koja njima donosi stetu. Sigurno je da su proracunali sta i kako i da je sve to na obostrano zadovoljstvo.

Link to comment

Nije Head nego oni Japanci što ih je Monika furala.

 

Ja bih Ani dao ugovor kakav hoće. I lepa ko lutka i ponaša se kao pravi džet-set. Ubedljivo najviše holivuda ima u sebi od svih poteklih odavde.

Edited by kralj
Link to comment

Ne verujem da su te velike kompanije bile glupe i napravile takvu klauzulu koja njima donosi stetu. Sigurno je da su proracunali sta i kako i da je sve to na obostrano zadovoljstvo.

Menadzer joj se hvalio tim klauzulama
Link to comment

U vreme potpisivanja tog ugovora Enan je suvereno vladala listom, pa se iznenada povukla.

I Ana je, ni kriva ni dužna uletela na  prvo mesto.

Link to comment

jeste, pričalo se o tim nekim ciframa, recimo za yonex (ne head) je bila priča da dobija 10 miliona ako bude broj 1

za rolex ne znam

 

ali poznato je pravilo da se sat nikako ne nosi uz večernju haljinu recimo 

i baš zato što se ona tako lepo ponaša i oblači, zato me i čudi taj rolex uz onakvu venčanicu

pa ako im je do reklame, rekoh, ne kapiram zašto joj onda nisu napravili nekakav beli, penastitm ili nešto slično

 

enan je tražila da se skine sa liste, čim je prestala da igra tenis, a to je bilo pre rg-a, ana je postala br 1 posle rg-a

ne mora da znači da ne bi bila broj 1 i da nije tako bilo

ona je odjednom ostvarila oba cilja i ladno odbila da bude i da dalje disciplinovana, tako da njen sunovrat na listi nije neka slučajnost

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...