Jump to content
IGNORED

Kosarkaska reprezentacija Jugoslavije (vremeplov)


Have_Fun

Recommended Posts

mislim da možemo malo da se igramo i maštamo pred početak ovog novog prvestva.

sastav reprezentacije kad bi SFRJ i dalje postojala.

 

- Dončić

- Bogdanović Boj.

- Bogdanović Bog.

- Šarić

- Jokić

 

- Micić

- Prepelič

- Kalinić

- Bjelica

- Vučević

 

- Dragić G.

- Nurkić

 

par razmišljanja:

- nemamo pravu izmenu na SG, osim ukoliko se hrvatski Bogdanović ne spušta na tu poziciju, što onda izbacuje Prepeliča iz rotacije a gura Kalinića u startnih 5 dok Lučića ili Hezonju ubacuje na klupu

- Makedonija u onom SFRJ ključu nema koga da ponudi. ranije su imali Naumoskog ili Peru Antića. sad baš nikog.

- na centru opšta gužva. Nurkić da ide kao 3. centar sa vrlo upitnom minutažom. ispali iz rasprave Zubac, Milutinov...

 

otvorena pitanja:

- s koliko bi razlike ugazili USA tim?

- ko bi mogao da ovu ekipu trenira i dovede u red? da li bi i koga bi od najboljih žrtvovao zarad atmosfere i timske igre?

- ko uzima šut u tesnima završnicama? 

 

:inn:

Link to comment

Fali Teo :fantom: 

 

Klemen Prepelic je Danilo Andjusic za bogate, zivi i umire od suta, please no.

 

Meni je malo upitno koliko bi Jokic i Luka mogli da igraju zajedno, previse carine loptu i jedan i drugi, s punim pravom naravno, ali u takvoj postavci bi im produkcija opala. Mozda na smenu da igraju :D s druge strane, gledati jednog ili drugog u postavi sa dva Bogdanovica je onako, vlazan san, sto kazu komsije, sevale bi trice.

Link to comment

kapiram ja da svaka ekipa treba da ima tog smećara i lika koji odrađuje svakojake poslove, ali meni je taj Šarić patnja za gledanje. Uvijek bio, ali ajde dok je bio klinac i manje izgledao kao trut i nekako, ali sad je stvarno negledljiv. 

Link to comment

Fale igraci na poziciji Bircevica i Stimca, too much ego for 1 bench :D

A treba i neki Zdovc/Sasa Obradovic umesto Gudurica/Prepelice 

Hezonja bi se potuko na pripremama i otisao da pika Sony 

 

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Meni je malo upitno koliko bi Jokic i Luka mogli da igraju zajedno, previse carine loptu i jedan i drugi

ma gde, jokic drzi loptu uglavnom onoliko kolko treba. tacno je da ima najvise dodiratm po utakmici, ali nije ni u top 10 ili cak 20 po vremenu koje lopta provede kod njega. lukica vodi u toj kategoriji, ali ovde bi se sigurno prilagodio. njihov pik bi bio neodbranjiv, mogla bi da se dobije ova generacija amera kad su svi ovi dominatori u silaznoj putanji,

 

1 hour ago, Svarog said:

mislim da možemo malo da se igramo i maštamo pred početak ovog novog prvestva.

kakav crni klemen. sutera ti svakako nece faliti. da l ti treba vucevic kad je prakticno jokic za sirotilju? bolje da miksujes sa drugacijim centrima, nurkoman i zubac ako nam zatreba treci centar posto smo tanji na 4 ako ne brojimo mirotu izdaju. ovo ostalo nije lose, dragic je i dalje pre micica dok ne dokaze drugacije, al sto kaze joe mogu i zajedno. 3 pleja, 3 centra i dosta igraca koji swingaju medj pozicijama, brda kreacije i suta, dobijamo amere 104-99.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...