Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

Velika je to enigma. Odes u opstinu i uplatis taksu od 740 dinara i promenis i ime i prezime.

 

1998. nije bilo tako jeftino, i trebala je hrpa dokumenata, ukljucujuci i uverenje [od suda?] o nekaznjavanju koje je vazilo neka 3 dana.

 

I cekalo se vise nedelja na resenje.

Link to comment
  • 1 year later...

I evo, par godina kasnije tabloidi opet aktuelizovali ovu priču. Milićev bi uskoro trebao mogao na slobodu, od automobila naravno ni traga...

Link to comment
41 minutes ago, mraki said:

I evo, par godina kasnije tabloidi opet aktuelizovali ovu priču. Milićev bi uskoro trebao mogao na slobodu, od automobila naravno ni traga...

e aj me podseti koji je to slučaj?

 

ono kada je divčeva supruga nepoznatim ljudima izjavljivala saučešče?

Link to comment
37 minutes ago, MilenaS said:

e aj me podseti koji je to slučaj?

 

ono kada je divčeva supruga nepoznatim ljudima izjavljivala saučešče?

 

To je slucaj kada je otac morao da protestvuje na mostu da bi policija uopste krenula da radi svoj posao, a i to traljavo. Pronasli su sitnog kriminalca koji je umesto nekoga pristao da odlezi i to je to.

Link to comment
56 minutes ago, MilenaS said:

e aj me podseti koji je to slučaj?

 

ono kada je divčeva supruga nepoznatim ljudima izjavljivala saučešče?

 

 

Pokojnik se volšebno pojavljivao u snovima, pa je osetila potrebu da kontaktira roditelje.

 

A onog nesrećnika Milićeva dovukli valjda sa nekog rejva u Kini, ako se dobro sećam...

Link to comment
42 minutes ago, Caligula said:

 

To je slucaj kada je otac morao da protestvuje na mostu da bi policija uopste krenula da radi svoj posao, a i to traljavo. Pronasli su sitnog kriminalca koji je umesto nekoga pristao da odlezi i to je to.

vec sam pozaboravio, ali koliko se secam (A i iz iskustva iz drugih slicnih slucajeva) to sto je otac protestvovao i uspeo skrenuti paznju javnosti je i jedini razlog sto je neko kako tako odgovarao za to ubistvo

Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

 

To je slucaj kada je otac morao da protestvuje na mostu da bi policija uopste krenula da radi svoj posao, a i to traljavo. Pronasli su sitnog kriminalca koji je umesto nekoga pristao da odlezi i to je to.

Upravo ovako, s tim da taj neko verovatno nije Divčeva supruga,  već neko deseti, a nju su tabloidi razvlačili jer je eto imala Kantrimen, ne čak ni isti model.

Doduše, doprinela je tome malo i sama obilazeći roditelje pokojnika koji joj se javljao u snovima.

Meni lično jedan od mučnijih slučajeva ovde, a bilo ih je previše.

Edited by mraki
Link to comment
1 hour ago, 3opge said:

koji su dokazi da on nije vozio?

 

+1.

A da se vlasi ne dosete, mastermajnd ne samo sto je platio krimosu da ide u zatvor za tudje ubistvo, nego je jos i dvema devojkama platio da kazu da su bile u autu i da malo nose nanogicu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...