Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

Zanimljiv detalj:

 

 

Zasto bi ona isla da izjavljuje saucesce ljudima koje nikad u zivotu nije videla ako nema veze sa slucajem?

 

Ili je ipak bila u nekoj vezi sa vozacem auta... :fantom:

nje to meni normlno, da ima neke veze ne bi se ziva chula i sedela bi po amerikama, ne mora ona da bude ovde uopshte. a nije glupa zena da ide okolo i bulazni. vishe mi izgleda da je spolja sistematski uvlache, a da se ona ne snalazi bash :unsure:

 

patrijarh pavle :isuse:

Link to comment

nje to meni normlno, da ima neke veze ne bi se ziva chula i sedela bi po amerikama, ne mora ona da bude ovde uopshte.

 

Pa možda je muž ne prima u Amerike, čuo da je davala dečku auto da gazi ljude...

Link to comment

jebi ga, zena religiozna. inace, o njihovoj fondaciji, koju prakticno ona vodi, sam cuo sve najbolje.

meni je veci wtf sta tu radi i zasto ono sto se odaziva na ime milovan brkic

Link to comment

Ako se ne varam, nju su mediji sa kantrimenom povezali pre no je otišla da izjavi saučešće,

pa je to demantovano, i ona je valjda tim odlaskom htela da stavi tačku na glasine.

 

(i ja sam za fondaciju samo lepe stvari čula)

Link to comment

Pa možda je muž ne prima u Amerike, čuo da je davala dečku auto da gazi ljude...

pa i da je tako nije ona gazila. a sama garantovano nije dovoljno mocna da organizuje celu ovu skalameriju. a onda josh da budala po novinama :isuse:

 

za fondaciju isto samo ozbiljne stvari, nije bezveze.

Edited by gospa buba
Link to comment

Ma ja samo lupetam napamet, potpuno mi sumanuto da ideš da izjavljuješ saučešće nekom sa kim nemaš ama baš nikakve veze...

Link to comment

Ma ja samo lupetam napamet, potpuno mi sumanuto da ideš da izjavljuješ saučešće nekom sa kim nemaš ama baš nikakve veze...

pa na kraju imash posredno, jer te razvlache po medijima sliku uz sliku, danima i nedeljama, to mogu samo da zamislim kako izgleda kad svakog dana imaju da kazu josh neshto o tebi a nisi gologuza pevachica koja zivi od toga. nije da ne razumem potrebu, to hocu da kazem, kad sve to predje neku granicu.

Link to comment

sad kad sam čuo da je u fazonu učenja patrijarha pavla, uopšte mi nije tako čudno da je cela priča (pošto su je mediji upleli u priču) toliko potrese da počne da sanja stradalog momka i da oseti potrebu da izjavi saučešće iako ni luk jela ni luk mirisala

Link to comment

kako je uopšte divčeva dospela u centar slučaja kantrimen? msm nije jedini selebriti koji vozi mmc-a

 

ispravite me ako grešim "ona je vozila mmc i udarila dečka na mostu. našla je milićeva koji je preuzeo ulogu krivca"

 

pa taj njen auto je morao da bude solidno olupan što valjda ne bi promaklo u istrazi. otac žrtve je kod vojtehovske spominjao neke rezervne delove, čini mi se retrovizor, po čijim bi se serijskim brojevima moglo doći do vlasnika auta.

 

ovo mi je sve umalom mozgu, davno je bilo

Link to comment

Gde se dade onaj selfi video sto su "picke" napravile sa Milicevim u momentu kada su udarili decka?

 

U Srbiji je sve zloba oko novca. SNS ekipa bi da se omasti iz "donacija", ova ih oterala u kurac, a oni njoj "sad ćeš videti kada ponovo pocnemo da te razvlacimo."

Link to comment

jebi ga, zena religiozna. inace, o njihovoj fondaciji, koju prakticno ona vodi, sam cuo sve najbolje.

meni je veci wtf sta tu radi i zasto ono sto se odaziva na ime milovan brkic

+ jedan

besprizorna hajka.samo na to lici.koba style.

slicno kao roditelje one nesrecne devojcice

Link to comment

Zanimljiv detalj:

 

 

Zasto bi ona isla da izjavljuje saucesce ljudima koje nikad u zivotu nije videla ako nema veze sa slucajem?

 

Ili je ipak bila u nekoj vezi sa vozacem auta... :fantom:

 

Зато што су јој чаршија и форуми већ били донели пресуду а прича о њој као убици је стигла до породице настрадалог. Уопште ме не чуди да је добила порив да оде код њих. Једини донекле чудан детаљ у томе је да њена фризерка познаје Јовановиће па су се тако повезали али Београд је довољно мали да је и тако нешто могуће.

 

Мени уопште није јасно на основу чега је исконструисана њена кривица. Њен Купер је од почетка на располагању полицији, прегледали су га, није то тај ауто. И ко је уопште пустио ту причу о њој као убици, Милован Бркић? Па будимо макар мало резервисани према том извору, не?

 

Мали хинт: ако је удес изазвало неко удбашко говедо или његов накот, а онај Милићев узео на себе кривицу, прво што можеш да очекујеш је специјална медијска операција. У бази лако пронађеш да ли је неко од малобројних власника Кантримена у Србији позната личност, хоп ево је једна (додуше не вози Кантримена него Купера али нема везе, довољно су слични), Милованче је специјалиста да од тога направи истину коју цела чаршија зна, и на крају имаш званично окривљеног, имаш и незванично окривљеног, а онај ко је стварно убио човека и даље редовно оверава сплавове.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...