Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Plivanje

Featured Replies

  • Author

Onda ja imam 25% :P

Velikodusno dajem Velji 10%, za ostatak smo se mi pobrinuli.
  • Replies 392
  • Views 36.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • pre neki dan je uzeo bronzu sa 47.66, to je fenomenalno vreme. u Tokiju pre 3 godine bi sa tim rezultatom bio četvrti iza Dressela, Chalmersa i Kolesnikova. U Parizu to vreme možda ne bude dovolj

  • Barna uzeo bronzu na 100m slobodno.

  • Da li ga to kvalifikuje za nacionalnu penziju? Ako je ostvario penziju tako sto je bio 3 od trojice onda je giga-car  

Posted Images

Prosle godine na Mediteranskim igrama u Mersinu je Stjepanovic pobedio visestrukog olimpijskog pobednika Osamu Melulija iz Tunisa na 400 i 200 slobodno. Plus zlato na 200 leptir tada. Na 400 slobodno ima bronzu u zatvorenim bazenima na EP (i zlato na 200 leptir).

a rekoste da ovo nije njegova disciplina :D lik je razbio.

 

Rale citira Parsonsa!!!!

pa i nije. 200 leptir mu je glavna disciplina ;)

 

imam bar 15% zasluga za ovu medalju :fantom:

 

vi koji vise pratite, kako se ovo vrijeme kotira postodjelskoj eri?

kao jako dobro. vredno finala na OI recimo. za medalju na OI fale mu jos neke 2 sekunde recimo...

Jel ima tko ideju šta se zbiva s Nijemcima? Ono, Berlin je praktički u Njemačkoj :D

Mislim, Biedermann pliva ko sjekira, a sad će finala štafeta 4x100 i ni u muškoj ni u ženskoj konkurenciji nema Njemačke? :huh:

 

To mi je onak, kao da u Brazilu bude svjetsko prvenstvo u nogometu i onda ovi ne nastupe, ili ne znam, izgube od nekog 7:1

Edited by Carolostadien

To znači da može još neka medalja?

Carolo, prodjose igre komonvelta, a tebe nigde :(

Jel ima tko ideju šta se zbiva s Nijemcima? Ono, Berlin je praktički u Njemačkoj :D

Mislim, Biedermann pliva ko sjekira, a sad će finala štafeta 4x100 i ni u muškoj ni u ženskoj konkurenciji nema Njemačke? :huh:

 

To mi je onak, kao da u Brazilu bude svjetsko prvenstvo u nogometu i onda ovi ne nastupe, ili ne znam, izgube od nekog 7:1

ocekujes zlato za Brazil na EP? hrabro bogami, hrabro...

Lenđer deveti.

To znači da može još neka medalja?

od Velje? definitivno na 200 leptir, tu ocekujem i da na OI konkurise za medalju ;)

Carolo, prodjose igre komonvelta, a tebe nigde :(

 

Ne priznajem kraljicu! :D

Al pratim Olimpijadu mladih sad u Nanjingu, ima brdo prijenosa na olympic.tv

I El Salvador osvojio prvu medalju u povijesti!

Edited by Carolostadien


Veljinom treneru, Chris Tidey-u, da se da Srpski pasos! Covek ce 100x vise uciniti nasoj zemlji u narednih 6 godina nego Damarkus Nelson! :D


ocekujes zlato za Brazil na EP? hrabro bogami, hrabro...

 

Ti se zajebavaš a usred Berlina nema njemačkih štafeta!

Ti se zajebavaš a usred Berlina nema njemačkih štafeta!

prodali su dusu djavolu za jednu sedmicu... doslo vreme naplate!

 

@Cavic, +1000

Nemacki plivaci su promeni tehniku ulaska u vodu pri startu. Umesto pod uglom od 36° , sada se uskace pod 40°, plus delfinkick priliskom ulaska u vodu.

Samo imam utisak da su se negde zeznuli u proracunu.

  • Author

Kakva glupost Dankinja kod onolike prednosti! Ali je Sjöström zasluzila za onakvih drugih 50m.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.