Jump to content
IGNORED

Plivanje


Tolaa

Recommended Posts

Prosle godine na Mediteranskim igrama u Mersinu je Stjepanovic pobedio visestrukog olimpijskog pobednika Osamu Melulija iz Tunisa na 400 i 200 slobodno. Plus zlato na 200 leptir tada. Na 400 slobodno ima bronzu u zatvorenim bazenima na EP (i zlato na 200 leptir).

Link to comment

a rekoste da ovo nije njegova disciplina :D lik je razbio.

 

Rale citira Parsonsa!!!!

pa i nije. 200 leptir mu je glavna disciplina ;)

 

imam bar 15% zasluga za ovu medalju :fantom:

 

vi koji vise pratite, kako se ovo vrijeme kotira postodjelskoj eri?

kao jako dobro. vredno finala na OI recimo. za medalju na OI fale mu jos neke 2 sekunde recimo...

Link to comment

Jel ima tko ideju šta se zbiva s Nijemcima? Ono, Berlin je praktički u Njemačkoj :D

Mislim, Biedermann pliva ko sjekira, a sad će finala štafeta 4x100 i ni u muškoj ni u ženskoj konkurenciji nema Njemačke? :huh:

 

To mi je onak, kao da u Brazilu bude svjetsko prvenstvo u nogometu i onda ovi ne nastupe, ili ne znam, izgube od nekog 7:1

Edited by Carolostadien
Link to comment

Jel ima tko ideju šta se zbiva s Nijemcima? Ono, Berlin je praktički u Njemačkoj :D

Mislim, Biedermann pliva ko sjekira, a sad će finala štafeta 4x100 i ni u muškoj ni u ženskoj konkurenciji nema Njemačke? :huh:

 

To mi je onak, kao da u Brazilu bude svjetsko prvenstvo u nogometu i onda ovi ne nastupe, ili ne znam, izgube od nekog 7:1

ocekujes zlato za Brazil na EP? hrabro bogami, hrabro...

Link to comment

Carolo, prodjose igre komonvelta, a tebe nigde :(

 

Ne priznajem kraljicu! :D

Al pratim Olimpijadu mladih sad u Nanjingu, ima brdo prijenosa na olympic.tv

I El Salvador osvojio prvu medalju u povijesti!

Edited by Carolostadien
Link to comment

Nemacki plivaci su promeni tehniku ulaska u vodu pri startu. Umesto pod uglom od 36° , sada se uskace pod 40°, plus delfinkick priliskom ulaska u vodu.

Samo imam utisak da su se negde zeznuli u proracunu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...