A better way to browse. Learn more.
A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.
Sign In
Forgot your password?
Posle 250m +2.67s
June 20, 20242 yr
pre neki dan je uzeo bronzu sa 47.66, to je fenomenalno vreme. u Tokiju pre 3 godine bi sa tim rezultatom bio četvrti iza Dressela, Chalmersa i Kolesnikova. U Parizu to vreme možda ne bude dovolj
June 22, 20242 yr
Barna uzeo bronzu na 100m slobodno.
August 15, 20223 yr
Da li ga to kvalifikuje za nacionalnu penziju? Ako je ostvario penziju tako sto je bio 3 od trojice onda je giga-car
Samo da se nije preforsirao.
A? :)))))
Posle 300m ima 2.11s prednosti
Na 350m ima 0.96s
ZLATO¡!!!!!
Na cilju 1. sa 3:45:66
Edited August 18, 201411 yr by Tinman
Yess!!!@@@@!!
rasturi ih covek :ziga:
Kakva dominacija!!!
Car najveci. Nazvace etihad avion po njemu!!!!
AAAAAA... Sta bi ovo...
Pa ne mogu da verujem! Čime smo mi zaslužili ovo? :D
Create an account or sign in to comment