Jump to content
IGNORED

Plivanje


Tolaa

Recommended Posts

Krajnje je vreme za topik. Danas je pocelo EP u Berlinu. Zvanicni sajt: http://www.bln2014.de/?lang=en

 

Veceras od 18h u finalu na 400m slobodno pliva nasa najveca/jedina uzdanica za medalju, Velja Stjepanovic.

 

Ostala finala veceras su 400 mesovito za zene i muska i zenska stafeta na 4x100 slobodno. U muskoj je trebalo da imamo stafetu u kvalifikacijama, ali nije startovala.

 

Edit: Zaboravila sam da i Lendjer pliva veceras u polufinalu 50 leptir. Imao je 14. vreme u kvalifikacijama.

 

Mogao bi da padne i WR na 50 leptir za zene vec u polufinalu veceras, posto je Sarah Sjöström, koja je oborila WR pre nekih mesec i po, imala za vise od pola sekunde bolje vreme u kvalifikacijama od bilo koga drugog.

Edited by Tolaa
Link to comment

velja je pobedio bidermana u grupi :Hail: , nemac je sad rezerva za finale - ako ono R na sajtu to znaci.

pojavili se neki britanac i italijani pravo niotkuda, a taman sam pomislio da ce velja da dominira. :mad:

siladji je je rezerva za polufinale na 100 prsno, lendjer je u polufinalu na 50 leptir, ali ja mislim bez izgleda za plasman u finale.

imali smo takmicare u skoro svim disciplinama danas, ne znam zasto stafeta nije startovala u kvalifikacijama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...