Jump to content
IGNORED

Plivanje


Tolaa

Recommended Posts

Gotovo.

 

Srb, Swe, Meilutyte i Pellegrini. Sve medalje cu da pokupim. :fantom:

 

Svi bar po jedno zlato. Nemoj slucajno da bi neko drugi otvorio topik Plivanje na podforumu Rio 2016.  :fantom:

Link to comment

britanci kao i u atletici prikazali gomilu mladih nada. svaka im cast sta su napravili.

 

Ruta je jedna kvalitetna ludjakinja. jbt ala je oprala :Hail:

 

Sarah i Katinka se kanda umorile na kraju.

 

mi treba dobro da razmislimo sta cemo. svaka cast Velji, nevidjeno me je obradovao, ali ta zlata, kao i Caviceva, nisu odraz rada plivackog saveza. ono sto mi je cudno, to je da su u bunaru i Hrvati. otisli su im Kozulj, Draganja i Rogulj, i ne vide se neke kvalitetne zamene. slicno je i sa slovencima. jeste Dugonjic ovde uzeo medalju, ali on je svoj max dostigao. za Mankoca bas i nemaju zamenu... kod devojaka je tek raspad. nama je otisla Nadja, Hrvatima sara Jovanovic a Slovencima Sara Isakovic, i ovo sto je ostalo ne obecava bas... rekoh ranije, mi imamo neku klinku Crevar, od nje bi mogla biti kvalitetna plivacica, ali ne na sledecim OI, pre 2020 od nje nesto da ocekujemo... Slovenci imaju Govejsek(ne znam zasto je nije bilo na prvenstvu, nisam bas previse pratio plivanje ove godine, mozda neko ima bolje informacije?) koja sa 16 godina vec ima rezultate za polufinale EP, i u Brazilu bi mogla u polufinale 50 kraul. tuzno je videti da sve tri drzave ne mogu da se sastave u plivanju...

Link to comment

Ruta je jedna kvalitetna ludjakinja. jbt ala je oprala :Hail:

 

Ona je potpuno neverovatna. Na YOG je plivala 100 prsno 1:05.39 i to prakticno bez konkurencije jer ih je ostavila za vise od dve sekunde, a na EP je istog dana za zlato bilo dovoljno 1:06.23.  :isuse: Fascinantna je od one prve trke u kvalifikacijama u Londonu i od tad konstantno napreduje, bas se vidi da s njom rade ljudi koji znaju sta rade. Steta sto 50 nije olimpijska disciplina, ali ako do Ria i ne bude plivala 200, verujem da do 2020. hoce. A tek tad ce i da bude u najboljim plivackim godinama. :o

 

Inace, Hrvatima Sanja Jovanovic nije nikud otisla, plivala je i sad, zavrsila kao 15. na 100 ledjno. Samo sto to vise nije ista Sanja, a i godine joj ne idu u prilog (ne verujem da ovo kazem za nekog ko je moje godiste  :cry: ), Nielsen koja je podelila zlato sa Hosszu je 10 godina mladja od nje. 

Link to comment
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Na šta je Čavić napljuvao savez na pasja kola preko Tvitera. Čavić malo pogubio konce. Kapiram da je razočaran odnosom prema njemu i da ga vjerovatno jesu navukli kao papka i da u tom savezu sjede sve lopov do idiota, ali jbg, Čavić se ponaša kao uvrijeđena mlada. Ne prestaje plivanje sa Čavićem. 

Link to comment

Je l` moze neko ko vise prati desavanja, da mi odgovori na par pitanja

Zasto bi Rus dosao da pliva za nas? Je l` moguce da mu mi nudimo bolje uslove od Rusije? U cemu je stos
I zasto je Cavic toliko besan? Koja je tu prica?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...