Jump to content
IGNORED

Ligue 1


keksi krem

Recommended Posts

Nema mi logike da Monaco dovede sve te igrace, mada da imaju para, imaju. 

 

 

 svakako jebeš takmičenje u kojem je ovakav transfer moguć. 

Kako mislis? Mislim, takvi transferi se desavaju svugdje, najbogatiji klubovi uzimaju najbolje igrace cak i od rivala, nista posebno novo

 

 

Navodno Reina prelazi u PSG

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    320

  • borris_

    306

  • MiddleClass

    154

  • levi

    119

Nema mi logike da Monaco dovede sve te igrace, mada da imaju para, imaju. 

 

Jovetic dolazi kao zamena za Germaina, Belotti umesto Mbappea, a Renato Sanchez bi trebalo da menja Fabinha.

Link to comment

Belotti ili Sanchez ili neki drugi. Poslije Jovetica nisam mislio da zele jos nekog ali izgleda da nisu siti.

 

:D

 

Ne pricamo o ostom Sanchez-u ali tvoja prica je bila aktuelna zadnjih dana. Danas je uletio A Sanchez u pricu. Zeli da ode iz onog brloga i to originalni Monaco, ne u onu blijedu kopiju u PL-u.

Edited by borris_
Link to comment

Kako mislis? Mislim, takvi transferi se desavaju svugdje, najbogatiji klubovi uzimaju najbolje igrace cak i od rivala, nista posebno novo[/font][/color]

 

Pa ne baš, mislim da samo sa dortmundom ovako nešto dešavalo. I da, prestao sam da pratim i njihovu ligu kad je postalo jasno da bajern može da pokupi sve najbolje igraće dortmunda ako poželi.

Koliko god se sprdali sa škockom barsi nikad nije palo na pamet da potpisuje ronalda prvi put kad je real zapretio, nas™ da i ne spominjem...

Link to comment

Malo o Mbappé-u.

Monaco ga je htio prodati ovog ljeta iako su govorili suprotno.

Dogovorili su se sa Realom, 160 + 20 ali mali nije htio da ode tamo nego u PSG.

Navija za njih od rodjena bla bla bla. Shvatio je da ce u PSG biti druga zvijezda da ce imati osigurano mjesto sve i vidiku SP 2018.

Rodirelji koji su mu usput i menadzeri su ga savjetovali.

 

izabrao je psg jer ce tamo dobiti minimum 2 puta vecu platu nego u realu.

Link to comment

Ovo sa pozajmicom, to je da se zajebe FFP ili je ta sprdnja ionako mrtvo slovo na papiru? Ono, ni Nejmarovo nije "transfer" već su mu pozajmili pare da otkupi sam sebe, je li to bila fora? Nisam pratio tu prevaru radnju od početka, završavam Narcos pa ne mogu da pratim više serija u isto vrijeme.

Link to comment

Trebao bi doci i Fabinho (50+10) ali prije toga PSG mora da proda barem jednog igraca. Draxler najvjerovatnije iako bih ja volio da to budu Lucas i ADM.

 

Edit: BVB koji je dobio 105M€ (bez bonusa) od Barce je najzainteresovaniji za Draxlera. Ako Liverpool proda Coutinha, trebalo bi i pno da udju u trku. Aurier zeli samo u MU a PSG bi ga njaradije poslao u svece.

Edited by borris_
Link to comment

Former Manchester City striker Stevan Jovetic has been caught up in one of the most bizarre stories of the transfer window.


Inter Milan striker Jovetic was on his way to Monaco to join the French champions and caught a helicopter from Nice airport to watch their game with Marseille.


But also on the helicopter was Marseille chairman Jacques-Henri Eyraud who did not recognise him, started a conversation and told him they were signing Jovetic.



 

Montenegro-v-Armenia-2018-World-Cup-Qual


Montenegro's Jovetic was on his way to watch Monaco vs Marseille (Image: REUTERS)

 

Montenegro-v-Kazakhstan-FIFA-2018-jpg.jp


Jovetic is set to join Monaco, but was told he was going to Marseille (Image: Getty Images Europe)
READ MORE

Jovetic then revealed who he was, Eyraud lost his temper and angrily told him a medical had been booked and a deal had been agreed.


Jovetic is still expected to join Monaco.


The Ligue 1 defending champions are also closing in on a remarkable deal with Paris Saint-Germain for Kylian Mbappe which will see him loaned back for a year.


Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...