Jump to content
IGNORED

Hate music


Turnbull

Recommended Posts

ok, sori turnbull!

 

 

@manc, slazem se sa tobom, ima nasih koliko hoces i da ne brinemo :D

 

Idite na Vudstok, hipici, ovde trolujete <_<

Edited by hoffnung
Link to comment
  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    56

  • DarkAttraktor

    30

  • Ryan Franco

    20

  • MancMellow

    15

Odličan je ovaj Anton Shekhovitsov! :Hail:

 

 

Осим што маши код Јингера дебело и што мисли да је његов свет једини исправан није уопште лош. Интересантан преглед.

Мени само занима да ли стварно Лајбах нема везе са овим Неофолк правцем, да ли је утицао или не.

Link to comment

Naci sljam se oduvek lozio na Lajbah.

Inace od svih pobrojanih bendova ili generalno teme nikad nisam cuo za nikoga osim Death in June, a i oni su sranje.

Link to comment

Слуша ли ико то?

 

Ja ne znam puno ljudi. Oni koje znam su old skul metalci ili pankeri koji su prosto nastavili da uživaju u zvuku.

 

Ja lično metal nikad nisam mogao da smislim ali moram priznati da su zvukom i atmosferom Mayhem dosta zaokruženi, svedeni i zanimljivi. Žao mi je što nisam otišao na koncert kad ga je bilo ovde. Celu stvar ne treba uzimati za ozbiljno u ovom smislu u kojem su je autori uzimali kad je muzika nastajala ali danas kao neka mračna, bučna, postmodernistička, zabavna opera o tami, depresiji i besu - to je ozbiljno skroz. Kapiram da tako i funkcionišu. 

 

Evo recenzije BG nastupa:

 

http://www.popboks.com/article/8076

Edited by McCabe
Link to comment

@turnbull, izvini! moram ovde, na tvojoj temi da zavrsim sa ovim, ako postoji neka druga opcija, tipa da se prebaci negde, ok. mada nema potrebe jer cu upravo da objasnim do cega sam dosao. u nekom smislu sam se pogresno izrazio sa onim postom kada sam sunn o))) stavio u isti kos sa shoegaze stilom.

 

Gde si iskopao šuljgejz u Sunn O))), majketi?

 

zapravo si u pravu, pogotovo ono sto si mi napisao u privatnoj p. da se ne slazes da je sunn o))) shoegaze, da ima elemenata. ovako bi trebala da zvuci moja recenica iz onog posta:

 

"sve ostalo sto je obojeno u mrak, a ima taj shoegaze momenat tipa.. sunn o))), cao-zdravko."

 

"sve ostalo sto je obojeno u mrak, i ima elemente kao sto su: drone, metal, ambiental, noise, dark u muzici, kao sto je npr sunn o))) cao-zdravko."

 

edit2: naravno, ovi elementi tj. stilovi kao sto su: drone, ambiental, noise, dark su i te kako vazni u muzici koju ja slusam, ali ako se sve to spoji u nesto kao sto je sunn o))) to mi je onda "mnogo" za moj zeludac.

Edited by hoffnung
Link to comment

Ja ne znam puno ljudi. Oni koje znam su old skul metalci ili pankeri koji su prosto nastavili da uživaju u zvuku.

 

Ja lično metal nikad nisam mogao da smislim ali moram priznati da su zvukom i atmosferom Mayhem dosta zaokruženi, svedeni i zanimljivi. Žao mi je što nisam otišao na koncert kad ga je bilo ovde. Celu stvar ne treba uzimati za ozbiljno u ovom smislu u kojem su je autori uzimali kad je muzika nastajala ali danas kao neka mračna, bučna, postmodernistička, zabavna opera o tami, depresiji i besu - to je ozbiljno skroz. Kapiram da tako i funkcionišu. 

 

Evo recenzije BG nastupa:

 

http://www.popboks.com/article/8076

Оно што ја знам тих старијих металаца никад нису еволуирали према овоме о чему пишемо. Имао сам једног студента преко ког сам дошао у контакт са Мејхемом и инима, али он је у ту причу ушао сасвим бизарно преко класичне музике, ваљда је слушао неке обраде не сећам се више. Добре оцене имао, читао пуно, а онда слушао ово...

Link to comment

Jbt, ja sam se jedno vreme drogirao Death in Juneom i Sol Invictusom. Sada sam naleteo na Majdanek Waltz i spremam se da se i njima drogiram. Aj mi recite da su i oni neke ustaše pa da se lepo ubijem.

Link to comment

Jbt, ja sam se jedno vreme drogirao Death in Juneom i Sol Invictusom. Sada sam naleteo na Majdanek Waltz i spremam se da se i njima drogiram. Aj mi recite da su i oni neke ustaše pa da se lepo ubijem.

А Лајбах? Ово најозбиљније питам јер ме занима као сте долазили до ових бендова.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...