Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

DuTa je must have. Samo da Gaston ne uzme monopol na prekide kao u Juargeju. Kod Kumana su šanse za to mizerne. Mada i Gastu ne treba gubiti iz vida.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šta misliš kolia će biti cijena Ekvadorcu? 6,5? 7?

I ja mislim da je Matić sjajan igrač u stvarnom fudbalu, ali u fantaziju predstavlja bačene pare.

После Керолове повреде можда и више од 7.

 

А ви што исмевати Матића дајте један предлог за 5.5 милиона осим Дринквотера за кога очекујете да ће имати више поена.

Link to comment

a šta će ti veznjak za 5.5? jes da ne igram dugo, ali ne sećam se nikoga za 5.5 koga je vredelo imati. pre bih uzeo neki krš za klupu od 4.5 ili nategao 0.5 za Sigija ili Pančija.

 

edit. a Džondžo? :ohmy:

Edited by malkin
Link to comment

Пусти ти филозофирање "шта ће ти од 5.5", уосталом ја га ни немам у тиму већ причамо о конкуренцији за ту кинту.

 

Џонџо се неће 'леба најести крај Сигија. Мислим да је Инс 5.5 и он би био боља опција да није саможиви кретен, што нас доводи и до Равела, мада ће он можда да одјебе у Москву након што је одлагао операцију јер се плаши ножа а онда ипак на њу отишао јер се још више плаши летења авионом. Што у последњих пар недеља и није тако блесаво, у ствари. Можда би било боље да Дебелог Сема пошаљемо у Сибир а да Равел остане.

 

Апдејтује се игра, биће нових цена ускоро. Лепо кажем да је сваки дан пун Фантази догађаја. :)

Link to comment

Pa to, ti imaš samo ove od 9.5.

 

Šalio sam se. Matić je stabilna opcija, mada za 5.5 ja bih se upuštao u malo veće rizike. Žordi Gomez npr.

Link to comment

a šta će ti veznjak za 5.5? jes da ne igram dugo, ali ne sećam se nikoga za 5.5 koga je vredelo imati. pre bih uzeo neki krš za klupu od 4.5 ili nategao 0.5 za Sigija ili Pančija.

 

edit. a Džondžo? :ohmy:

 

Ako se dobro secam, Ramzi je prosle godine kostao 5-5.5 u pocetku, posle narastao skoro do 8ice. Ima tu finih bisera oko 5ice,

Link to comment

Tradicionalno već 4 godine ja u ligu krecem ko bos po trnju slepi balvan, prosek u prva tri-četiri kola mi je jakih 18 poena i po pravilu čekam kraj prelaznog roka da iskoristim divlju kartu. Nakon toga krenem malo da sustižem raju.

 

Recimo one jedne godine sam imao 3 igrača Arsenala, Volkot kapiten, a prve tri utakmice su im bile Pool 0:2, Newcastle 0:0 i United 2:8.

Prošle godine sam prvi put krenuo sa čitanjem Fantasy Scouta i tamo nekih njihovih analiza. Epilog su Lukaku, Coutinho, Mirallas, Snodgrass i naravno tradicionalnih 20ak poena po kolu :D

 

Elem, radna verzija broj 7, 3-4-3

 

Howard - Shaw, Jagielka, Shawcross - Sanchez, Fabregas, Matic, Sigurdsson - Giroud, Remy, Dzeko

medj zamenama: Begovic, Markovic, Lovren, neki lik Bruce

 

Sve sugestije su dobrodošle :D

Link to comment

Tradicionalno već 4 godine ja u ligu krecem ko bos po trnju slepi balvan, prosek u prva tri-četiri kola mi je jakih 18 poena i po pravilu čekam kraj prelaznog roka da iskoristim divlju kartu. Nakon toga krenem malo da sustižem raju.

 

Recimo one jedne godine sam imao 3 igrača Arsenala, Volkot kapiten, a prve tri utakmice su im bile Pool 0:2, Newcastle 0:0 i United 2:8.

Prošle godine sam prvi put krenuo sa čitanjem Fantasy Scouta i tamo nekih njihovih analiza. Epilog su Lukaku, Coutinho, Mirallas, Snodgrass i naravno tradicionalnih 20ak poena po kolu :D

 

Elem, radna verzija broj 7, 3-4-3

 

Howard - Shaw, Jagielka, Shawcross - Sanchez, Fabregas, Matic, Sigurdsson - Giroud, Remy, Dzeko

medj zamenama: Begovic, Markovic, Lovren, neki lik Bruce

 

Sve sugestije su dobrodošle :D

 

Zar Markovic ne kosta 7.5? Zameni ga nekim od 4.5 i potrosi ostatak na apgrejd prvog tima.

Edited by Calavera
Link to comment

I ja bih vadio Markeca, a promenio bih još samo tandem Fabregas - Sančez. Potonji je po procentima, kako vidim prvi. Instant capture zbog Palasa u prvom kolu. Volkot će biti bolji, mmw.

Link to comment

Волкот је повређен колико знам, а када се врати око трећег кола Санчез ваљда иде на шпица.

 

Tradicionalno već 4 godine ja u ligu krecem ko bos po trnju slepi balvan, prosek u prva tri-četiri kola mi je jakih 18 poena i po pravilu čekam kraj prelaznog roka da iskoristim divlju kartu. Nakon toga krenem malo da sustižem raju.

 

Recimo one jedne godine sam imao 3 igrača Arsenala, Volkot kapiten, a prve tri utakmice su im bile Pool 0:2, Newcastle 0:0 i United 2:8.

Prošle godine sam prvi put krenuo sa čitanjem Fantasy Scouta i tamo nekih njihovih analiza. Epilog su Lukaku, Coutinho, Mirallas, Snodgrass i naravno tradicionalnih 20ak poena po kolu :D

 

Elem, radna verzija broj 7, 3-4-3

 

Howard - Shaw, Jagielka, Shawcross - Sanchez, Fabregas, Matic, Sigurdsson - Giroud, Remy, Dzeko

medj zamenama: Begovic, Markovic, Lovren, neki lik Bruce

 

Sve sugestije su dobrodošle :D

Што се старта тиче, бедак је практично загарантован ако не погодиш капитена. Пошто обично због Черити шилда у првом колу два тима имају дупле ираче ја себи обећам да ћу да наместим тим за друго коло и да нећу да се нервирам када пукнем то прво. Тако сам прошле игнорисао Бентекеа и Јунајтед, чак сам и пар милиона оставио у штеку а онда полудео због очекиваног пораза и одмах искористио дивљу карту. :facepalm:

 

Тим ти је одличан - осим Марковића. За те паре Де Јонг из Њукасла и остаје ти 0.5, замениш Хауарда који има катастрофалан распоред са голманом од 4.5 који се ротира са Беговићем, ту добијеш још 1м а онда за тих 1.5 или апгредујеш Шоукроса на ФЛуиса да би избегао дуплирање Стоукове одбране или уместо Ремија узмеш Бонија, на пример или ако хоћеш Ливерпул онда неког јефтиног трећег нападача а у средини уместо Матића узмеш Стерлинга или Лалану.

Edited by Прслин
Link to comment

Debuchy стално добија картоне, Забалета ове године има да седи на клупи много чешће јер је доведен Сања, Матић је одличан а редак избор, за Викама нисам сигуран, ту је Флечер заправо стартер када је здрав (и то добар стартер за мање пара), Влар је супер ако не буде у Вили.

Za Zabaletu sam se i ja dvoumio,isto zbog Sanje, i baš zbog cene je možda bolje da ga se rešim. Debuchy, šta znam, u boljoj je ekipi sada  :D biće manje pritiska. Sunderland ima pun k. napadača, Wickham je ludak koji bi mogao da bljesne, al da, pitanje je koliko će da igra,  mislio sam ga za klupu, ali i to je možda preskupo.

 

Šta mislite o Nejsmitu, za back up? 5 je cena, sad Everton ima 3 napadača, i ako ne dovedu nikog imao bi dosta prostora. Meni je bolji od Konea.

Istripovao sam se nešto da igram sa 2 napadača, a da imam "jaču" sredinu i odbranu.

 

Matić?  :D Pa to, ima dobru praćku, zna da asistira, u prekidu isto opasan, plus mislim da će ove sezone on biti najstandarniji ko Murinja.

Edited by Remi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...