Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

face palm GIF

 

Sad tek kapiram da je 3k mesečno samo paket. Znao sam da je predobro da bi bilo istina ali ne ukapirah gde je caka.

 

Inače planiram penzionisati redmi 5, za sad mi 10 lite 5g i poco x3 nfc su favoriti. I dalje boli što mi 9t pro ne uzeh za 330 evra, onakva ponuda više nikad.

Edited by desboj
Link to comment
55 minutes ago, desboj said:

face palm GIF

 

Sad tek kapiram da je 3k mesečno samo paket. Znao sam da je predobro da bi bilo istina ali ne ukapirah gde je caka.

 

Inače planiram penzionisati redmi 5, za sad mi 10 lite 5g i poco x3 nfc su favoriti. I dalje boli što mi 9t pro ne uzeh za 330 evra, onakva ponuda više nikad.

 

Ovaj model u pretprodaji u Xiaomijevoj radnji (imaš na sajtu) košta oko 550e, a dobiješ i tri poklona koji vrede zajedno preko 100e.

 

https://mi-srbija.rs/mi/mi-10t-pro-569

 

u stvari PRO model prodaju po njegovoj regularnoj ceni ako ga poručiš sa neta

 

Mislim da je ovo dobar dil, iako nije malo para. Kamerica za kućni nadzor, Mi Band 5 i wireless sluške za dž, stvarno nije loše.

 

Link to comment

Ograničio sam se na 250 evra da iskašljem za telefon tako da ne prolazi.

Za nekoga ko gleda telefon do 1000 evra, mi 10t pro ubija i sa cenom i sa ponudom.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Just now, Moća said:

Javi utiske.

 

Svakako. Kako ga neću ja koristiti, potrudiću se. 

Vidim ovako na prvu kroz instalaciju/update sve je bezbolno i glatko. 
Iz karakteristika mi se jako svidjela baterija od 5k+ mAh.

Kaže ovaj u radnji da mu idu fino, plaćen 455 KM (~€230) uz 2 godine garancije.

Link to comment
  • 2 weeks later...

jel' može neka preporuka, šta je najbolje ono, odnos cena/kvalitet  a do 200 jura ?

s tm da budući korisnik nema puno pojma da koristi bogznašta (moj muž ) a tek mu nije stalo da bude neki brend 

 

msm, bitno je da ima neke memorije, jer sada su svi već naučili da koriste viber i šalju slike

i ono, pozvati, javiti se :D

 

ja imam xiaomi, več valjda dve godine, dobro radi, baterija malo popustila, ali pričanje preko vibera je nemoguća misija, jer svi kada pričaju sa mnom imaju problem eha

Link to comment

Ima bolju bateriju i manje troši, ali i ova druga je odlična, vrv je i telefon po performansama bolji, brži, bolje slike, ali je i veći i teži, a cena eto ista, kome to znači bolja je kupovina, sa druge strane redmi 9 je manji, lakši, noviji, isto će ekstra da radi.
Uporedite prilikom kupovine.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...