Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

On 24.8.2020. at 20:19, 189- said:

ja sam uzeo redmi 9 pre jedno nedelju i vise. dobar telefon, svidja mi se mada ja nisam neki ozbiljniji korisnik telefona pa ne znam bas uporedjivati i analizirati. jedino sto mi se ne svidja i sto mi bas fali je da nema diodicu za notifikacije. baterja je odlicna ali mozda zbog toga sto je telefon nov pa se jos sada drzi.

Diodicu su kao zamenili sa osvetljenim XIAOMI na "dupetu" ali nisam primetio da svetlo kad ima notifikacija. sad slušam muziku i vidim da radi fino i menja boje... nešto sam čačkao prošle nedjelje i uključio izgleda

Link to comment

Gotovo se bejah odlučio za Redmi Note 9 Pro, ali me sada kopka i Mi 10 Note Lite. Nešto je skuplji, ali ako vredi ulagati, dalo bi se. Inače, šta se dobija/gubi AMOLED ekranom? I, kakva je zaštita za njega? Inače, na telefonu će se koristiti uglavnom kamera.

Link to comment

Jedina zaštita u koju se ja kunem su Nillkin zaštitna stakla za ekrane. Do sada mi se nijedan ekran nije oštetio dok sam imao ta stakla, a nije da mi telefoni nisu ispadali. One zaštite što se prodaju za 300 dinara mogu da sačuvaju ekran od malo grebanja i to je to.

 

Link to comment

Nisam na Xiaomiju, ali je koristim na OnePlusu i baš znači. Ja sam morao da tražim najbolju verziju Gcama za svoj telefon, ali mislim da sada postoji aplikacija Gcamator (nisam siguran da sam napisao tačan naziv) koja automatski nađe verzije za telefon na kojem je instalirana.

Edited by napadaj
Link to comment

Ukrali mi/izgubio (šta god) mobilni. Jel' ima neko predlog za mobilni od oko 200 evrića, a da nije Redmi Note 9 Pro?

 

Kamera mi je najvažnija, a kopka me da li uopšte vredi razmišljati o 5G telefonu u ovom trenutku, konkretno mislim na Xiaomi Mi 10 Lite 64GB 6GB dual 5G, nema baš nekog velikog izbora u ovoj cenovnoj kategoriji?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...