Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

idi na kupujem-prodajem i pogledaj oglase, broj pozitivnih ocena će ti reći sve, ima više pouzdanih prodavaca

 

ja lično sam kupovao par puta kod Vladimira iz Beograda, mislim da ima preko hiljadu pozitivnih

 

edit: ovde smo kupili jedan prošle nedelje, ljubazan lik, sve završeno rutinski i brzo, plus besplatna dostava: https://www.kupujemprodajem.com/mobilni-telefoni/xiaomi/xiaomi-mobilni-telefoni-najbolje-cene-na-kp-dostava-gratis/oglas/68456881?filter_id=762283023

 

Edited by copkillah
Link to comment
  • 2 weeks later...

Iskustva sa redmi 8 ili 9? Istice mi ugovor kod provajdera pa bih uzeo aparat...
Ne igram igre, bitni su mi baterija, pouzdanost, net konekcija, fotkanje ponekad amaterski.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Link to comment

Xiaomi korisnici, jeste mozda vezali tel sa PC-em? Trebam dvije aplikacije da kontrolisem na desktopu, ustedi mi mnogo vremena, a ovaj njihov MI Suite za PC mi govori da prvo apdejtujem tel, koji jeste uredno apdejtovan, relativno mlad Redmi 7. Mozda neki od ovih robusnih emulatora koji ne ulijevaju povjerenje?

Link to comment
14 hours ago, vookela said:

Iskustva sa redmi 8 ili 9? Istice mi ugovor kod provajdera pa bih uzeo aparat...
Ne igram igre, bitni su mi baterija, pouzdanost, net konekcija, fotkanje ponekad amaterski.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

redmi 8 je sasvim ok-dobijes mnogo telefona za malo para.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Xiaomi korisnici, jeste mozda vezali tel sa PC-em? Trebam dvije aplikacije da kontrolisem na desktopu, ustedi mi mnogo vremena, a ovaj njihov MI Suite za PC mi govori da prvo apdejtujem tel, koji jeste uredno apdejtovan, relativno mlad Redmi 7. Mozda neki od ovih robusnih emulatora koji ne ulijevaju povjerenje?

Nisam siguran da bi preko Mi Suitea mogao da kontrolišeš tj koristiš aplikacije na desktopu. Probaj neki od emulatora, odradiće ti to dobar posao, ljudi igraju zahtevne igre tako, kontam da će ti biti dovoljno. Nox ili Bluestacks, probaj oba pa koji ti više leži i bolje radi.

Link to comment

ja sam uzeo redmi 9 pre jedno nedelju i vise. dobar telefon, svidja mi se mada ja nisam neki ozbiljniji korisnik telefona pa ne znam bas uporedjivati i analizirati. jedino sto mi se ne svidja i sto mi bas fali je da nema diodicu za notifikacije. baterja je odlicna ali mozda zbog toga sto je telefon nov pa se jos sada drzi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...