Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

Igra se u Hali ta tekma.

 

kako je meni tesko bilo kad smo napustili nbg

ovu treba da odigramo u areni.i ja bi pomerio straznjicu.di je taj marketing?mi odlazimo iz lige a puna nam dvorana.zalije mi sto ne gledam ovaj partizan nego da igramo evroligu

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma daj, gde smo mi sad za Arenu

na marketing covece

vec imamo 5-6 hiljada u pioniru

da se upregne mashinerija jos toliko bi doslo a to je dovoljno za arenu.jos odradi marketing osvetu nolanu.onda njihovih par stotina,ponudimo prevozi i svecan docek,doci ce ih tisucu.zg-bg.onda humanitarna akcija.selebritije,najave po medijima.fakulteti,mogu ovi vestackii.ne trebaju nam huligani.sponzori trenutni neku akciju naprave.dosli bi i starci i razocarani srednjim godinama.maloletni under 14 bedza.najavis ove matematicare,vaterpoliste..15 000 garant dolazi

grupa jna

video poruka cock sparrer i jos neki..

npr porodica na jednu kartu

ma tisuce varijanti

Edited by bradilko
Link to comment

na marketing covece

vec imamo 5-6 hiljada u pioniru

da se upregne mashinerija jos toliko bi doslo a to je dovoljno za arenu.jos odradi marketing osvetu nolanu.onda njihovih par stotina,ponudimo prevozi i svecan docek,doci ce ih tisucu.zg-bg.onda humanitarna akcija.selebritije,najave po medijima.fakulteti,mogu ovi vestackii.ne trebaju nam huligani.sponzori trenutni neku akciju naprave.dosli bi i starci i razocarani srednjim godinama.maloletni under 14 bedza.najavis ove matematicare,vaterpoliste..15 000 garant dolazi

grupa jna

video poruka cock sparrer i jos neki..

npr porodica na jednu kartu

ma tisuce varijanti

 

:thumbup:

Link to comment

Daj Bradilko malo realnosti. Kojih crnih 15.000. Da naprave maksimum maksimuma u promociji, ne moze da se skupi 10-12 hiljada. A po ceni od 300 din to je veliki minus. Tek bi se negde sa preko 15 doslo do nule. Nije to Evroliga da su skuplje karte.

Link to comment

Daj Bradilko malo realnosti. Kojih crnih 15.000. Da naprave maksimum maksimuma u promociji, ne moze da se skupi 10-12 hiljada. A po ceni od 300 din to je veliki minus. Tek bi se negde sa preko 15 doslo do nule. Nije to Evroliga da su skuplje karte.

dosta je deset soma.sve preko je bonus.al doslo bi ljudi i vise.spetakolo bi napravili.i jos politicki moment.ko bre razmislja o ceni karata?kazem ti da bi to bilo cudo samo da se dobro organizuje

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...