Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakav je šou ovaj Pavlićević iz Sutjeske

 

Ja ovo nikad nisam video, da igrač bolje šutira za tri nego bacanja. Za tri ima 58/149 (38.9%), a bacanja gađa 20/57 (35.1%). U jednom meču je čak šutirao 0/8 bacanja.

Link to comment

Ja ovo nikad nisam video, da igrač bolje šutira za tri nego bacanja. Za tri ima 58/149 (38.9%), a bacanja gađa 20/57 (35.1%). U jednom meču je čak šutirao 0/8 bacanja.

Kad bi i bacanja šutirao umesto što ih gađa možda bi bio uspešniji :Jova:

Edited by Moća
Link to comment

Postoji, igrac ne sme da izadje iz onog polukruga sto stoji oko linije za bacanja. Znaci moze da napravi otprilike jedan pun korak nazad i odatle da sutira, mada to nisam video u zivotu. Najcudnije sto sam vidjao je Van Eksel u Dalasu onomad, sto je sutirao jedno metar pomeren u stranu.

Link to comment

Naravno. mora da stoji u polukrugu

tako nesto sam i pretpostavio

glupost, ako je npr iza linije za trojku svakako je udaljeniji nego sa linije bacanja. pa ko voli iz coska, nek sutira tako

mada bi onda ovi sto skacu za loptu priliko promasaja izgubili deo prednosti, ali dobro, valja biti kreativan :D

Link to comment

 

glupost, ako je npr iza linije za trojku svakako je udaljeniji nego sa linije bacanja. pa ko voli iz coska, nek sutira tako

mada bi onda ovi sto skacu za loptu priliko promasaja izgubili deo prednosti, ali dobro, valja biti kreativan :D

 

+1.

Izvanredan predlog.

Možda bi mali problem predstavljalo to gde bi stajali ostali košarkaši kad igrač izvodi bacanje sa trojke,al verujem da je to pičkin dim lako rešivo...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...