Jump to content
IGNORED

Google street view


salerokada

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    15

  • Singer

    9

  • aram

    8

  • Delija67

    7

Karapandza ovo kacio na tvitera.

Neosnovano sumljam da je maznuo odavle.

 

Banujte tog Karapandžu!

Vegeta je ionako štaka za loše kuvare a Mlakar mator za TV!

Link to comment

 

HAPŠENJE UŽIVO "Gugl" snimio dramatičnu policijsku poteru u Novom Sadu

 

Prilikom fotografisanja ulica Novog Sada, vozilo kompanije Google uslikalo je i jednu policijsku poteru a, prema saznanjima 021.rs, najverovatnije je reč o hapšenju osumnjičenih za pokušaj razbojništva u zlatari u Železničkoj ulici, u oktobru prošle godine.
 
Prema saopštenju policije od 31. oktobra prošle godine, tada su privedena dvojica učenika Srednje elektrotehničke škole "Mihajlo Pupin" iz Siriga i Rakovca koji su se spremali da opljačkaju zlataru Šiket, piše portal "021.rs".

497617_gugl-12_f.jpg?ver=1406385894

 

 

497618_gugl-13_f.jpg?ver=1406386015

 

497620_gugl-15_f.jpg?ver=1406386051

 
Link to comment

"Proputovao" sam malo Južnom Amerikom pa krenuo gore preko Meksika da vidim šta ima u Teksasu pa u Nevadu... Cela Nevada može da se obiđe samo zaobilazno jerbo je tamo spookey Area 51. Kad gledaš satelitski snimak (cca. 200 km sever, severo-istok od Las Vegasa) možeš se videti da se tu koješta dešavalo, dešava i da će se dešavati... tu se setih Sibira i Rusije.

 

Eeeee moj brajko - kol'ka je ta Rusija! :o :ss1:

 

 

edit. - jel zna neko što Nemačka nije u "sistemu"? :ph34r:

Edited by Singer
Link to comment

edit. - jel zna neko što Nemačka nije u "sistemu"? :ph34r:

 

Narušavanje privatnosti. Nemci po svojim propisima mogu da traže da se bluruju čitave zgrade, Gugl nije mogao da se smara sa time.

Link to comment

Kad se sve podvuce, jesi li se ti Singeru lepo proveo?

 

:rolf:

 

Ja stvarno nemam nameru da se bilo kome izvinjavam što sam u mogućnosti da putujem Google street view-om u toku radnog vremena. :sleep:

Link to comment

aha, u tome je fora, ok

to nisam znala

znam da ima zgrada i zgrada po Nemačkoj i da mi je bilo žao što nema i po Srbiji, i da sam sad baš bila srećna kad je počelo, a nisam ni znala da su Nemci rekli "šlus"

Link to comment

:rolf:

 

Ja stvarno nemam nameru da se bilo kome izvinjavam što sam u mogućnosti da putujem Google street view-om u toku radnog vremena. :sleep:

Daj neke printskrinove ili ti ne verujemo !!!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...