Jump to content
IGNORED

Google street view


salerokada

Recommended Posts

Google Street View Srbija od 10. jula

 

 

Konferencija Googla u Srbiji, nakon one na kojoj su nam predstavili svoje napredne servise, ovog puta povodom predstavljanja Street View servisa zakazana je upravo za 10. jul, a tog dana bi trebalo da u Street Viewu osvane i Srbija, odnosno gradovi Beograd, Niš i Novi Sad na mapama tog servisa. Snimanje cele zemlje i dalje je u planu, ali se ono sprovodi u skladu sa ranije untvrđenim rasporedom.

 

Jedva čekam. Bilo bi super kada bi bio ceo grad Bg sa sve okolinom pa da vidim kako su mi uslikali gajbu, ali bojim se da neće biti :(

Enivej, i da budu samo gradska jezgra biće zanimljivo za pogledati.

Link to comment
  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    15

  • Singer

    9

  • aram

    8

  • Delija67

    7

Snimana je i Kaludjerica. Automobil se tamo malo izgubio godinu dana posto je "Njuz" objavio da je Guglomobil zalutao u Kaludjerici :s_w: 

 

Google-Earth-vozilo.jpg

Edited by Грешни Василије
Link to comment
Jedva čekam. Bilo bi super kada bi bio ceo grad Bg sa sve okolinom pa da vidim kako su mi uslikali gajbu, ali bojim se da neće biti :(

Enivej, i da budu samo gradska jezgra biće zanimljivo za pogledati.

 

Сад сте ме натерали да се почешем где давно нисам... елем, на старој гајби склоњена слика из 2003 и има нова из, отприлике 2010 (судећи по томе у ком је стању баштица пред кућом :cry: ). И нови станари још нису научили комшиницу да не паркира свој тенк тачно на црту (или да научи да излази на десна врата). Чујем да су је после жешће утренирали.

Link to comment

 

I na prvoj, baš prvoj fotki koju sam potpuno nasumično kliknula negde na mapi, naletim na tipa koji piša na Kaleniću.  :D  :s_d:

SRBIJA!!!

 

Hahaha

E ludilo.

 

Ne bih očekivao da će skoro biti pregažen. Na mojoj staroj adresi još uvek stoji naš stari auto parkiran ispred bivše kuće, ima tome x godina. Prosto mi dođe k'o prozor u prošlost.

Link to comment

2e0oh8j.png

Samo 1 koji pisa uz biblioteku?Nije to nista.Da vidis tek nocu/u ranim jutarnjim satima kad stignu kamiondzije

BTW na krovu tog parkinga se nekada igrao dobar fudbal ^_^

Edited by Zavrzan
Link to comment

svi pisaju na sve strane!vise se niko ni ne sklanja nego samo okrenu ledja onima paralelno a svima ostalimo bocno ili sa strane seva pogled na sve strane :puke: ..pored puteva,pijaca,gde god se okrenem vidim ljude koji pisaju.. uzas,uzas!!! :puke:  :ph34r:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...