Jump to content
IGNORED

Google street view


salerokada

Recommended Posts

@hjortron

nisu nemci rekli slus, no su doneli zakon po kome svako ko pise guglu zahtevajuci da se njegova zgrada bluruje ima da se ispostuje. i gugl to i radi, samo su rekli da do daljeg nece biti novih snimanja. enivej, i ovako je nemacka bolje pokrivena od pola amerike...

Link to comment
  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    15

  • Singer

    9

  • aram

    8

  • Delija67

    7

@hjortron

nisu nemci rekli slus, no su doneli zakon po kome svako ko pise guglu zahtevajuci da se njegova zgrada bluruje ima da se ispostuje. i gugl to i radi, samo su rekli da do daljeg nece biti novih snimanja. enivej, i ovako je nemacka bolje pokrivena od pola amerike...

 

nemacka je gore pokrivena od vecine evrope, a ni priblizno pokrivenosti amerike.i najvece pustare u americi imaju bolju pokrivenost. i tamo gde su rupe, to je pre sto nema puteva nego sto google nije prosao. 

 

ej! ni ahen nemaju!

 

33z4ozq.png

Link to comment

Malo su mi sumnjivi ti nemci, opet nešto šuruju i prave u tajnosti kad se tako sakrili..... eno tačno u sred mape gde piše Germany prazno ko area 51, a Austriju već anektirali!

Mora da će da udare na malenu ali časnu srbijicu da nas dokusure što smo ih dvaput tukli, zato nam i uvalili ovog drekavca mekanog srca - znaju sigurno da je mlitavko tamo gde muško gleda!  :rant:

Link to comment

Jebem ti, baš je morao da slika kad mi je veš bio na terasi :(

:lolol: , isto

 

moj stan u centru koji sada izdajem kao skroz fensi namešten, slikali dok su u njemu bili podstanari libijci i to baš u momentu kada su sve tepihe poizbacivali preko prozora  :cry:  :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...