Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 2014/2015


adasevic

  

29 members have voted

  1. 1. Koji tim će se plasirati u grupe LE?

    • Partizan
      9
    • Vojvodina
      3
    • Jagodina
      1
    • Cukaricki
      4
    • Ni jedan klub
      19


Recommended Posts

Lele, izgleda da ce i Everton da ispadne, kao i svi Italijani osim para Roma-Viola i eventualno Juvea.

 

Sto je bre ovako poluprazan stadion u Firenci? Da li je moguce da u Italiji vise nista ne moze da privuce publiku?

Napoli je blizu prolaska. Ima finih 3-1
Link to comment
  • Replies 518
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    72

  • John Coltrane

    36

  • Aleksandar88

    35

  • Meazza

    31

Trebalo u prvom da bude jedno 3-0 za Fiorentinu, na kraju Roma zasluzeno izjednacila [premda je Keita napravio faul kod gola]. 

 

Valjda se neko od napadaca oporavi do revansa..

Link to comment

UEFA jednako boduje za nacionalni koeficijent i LS i LE? U tom slucaju, Italija, Nemacka i Engleska su prilicno blizu poenima, pogotovo sto ce Italjiani izgleda imati vise bodova i od Nemaca i od Engleza ove sezone?

Link to comment

Trebalo u prvom da bude jedno 3-0 za Fiorentinu, na kraju Roma zasluzeno izjednacila [premda je Keita napravio faul kod gola]. 

 

Valjda se neko od napadaca oporavi do revansa..

 

Ih, jeste bili bolji, ali niste imali nekih sansi da biste dosli do 3 gola. Mene ova partija podseca dosta na onu prvu medjusobnu iz sezone, samo sa obrnutim ulogama. Fiorentina mnogo bolja, agresivnim presingom nas je drzala dosta duboko pozadi, dala rani gol i izgledalo je da ce lagano dobiti utakmicu. Onda odjednom pad (mislim da niti jedna, niti druga ekipa nisu kadre da fizicki izdrze primenu presinga; mozda je pad do toga) i cupanje zive glave. Da je Ljajic ubacio bilo zicer, bilo penal Roma bi ovo rutinski dobila. Mada, da se DDR nije povredio Roma bi ovo rutisnki izgubila. Na kraju, vise srece no pameti i za jedne i druge, ovo je moglo da ode na bilo koju stranum, sto bas i ne ide u prilog Garcii i Montelli.

Link to comment

Tu se slazem sa Garciom, ko ce uspeti da doda loptu u trojci Gervino - Iturbe - Florenzi? Samo sto je izabrao najretardiranijeg fudbalera sveta za tu ulogu. Mihajlovic Delio Rossi je bio u pravu :dry:

Link to comment

Ih, jeste bili bolji, ali niste imali nekih sansi da biste dosli do 3 gola. Mene ova partija podseca dosta na onu prvu medjusobnu iz sezone, samo sa obrnutim ulogama. Fiorentina mnogo bolja, agresivnim presingom nas je drzala dosta duboko pozadi, dala rani gol i izgledalo je da ce lagano dobiti utakmicu. Onda odjednom pad (mislim da niti jedna, niti druga ekipa nisu kadre da fizicki izdrze primenu presinga; mozda je pad do toga) i cupanje zive glave. Da je Ljajic ubacio bilo zicer, bilo penal Roma bi ovo rutinski dobila. Mada, da se DDR nije povredio Roma bi ovo rutisnki izgubila. Na kraju, vise srece no pameti i za jedne i druge, ovo je moglo da ode na bilo koju stranum, sto bas i ne ide u prilog Garcii i Montelli.

Roma nije prakticno izasla iz sesnaesterca u prvih pola sata, moglo je komotno da bude veca prednost, tj. morala.

Mene utakmica podsjetila na onu iz januara, kad smo isto u prvom poluvremenu bili dosta bolji, onda se povukli i na kraju mogli i izgubit. 

Mada je sinoc kljuc bio u povredi Pizarra. Cim on nije tu, Fiorentina daleko manje kreira. Nadam se da ce se vratit za revans. 

Mislim da je Fiorentina trenutno bolji tim, al prilicno je ocigledno da su igraci umorni. Vec mjesec dana traje pakleni ritam™, svaka tri dana jake utakmice, bilo u prvenstvu, kupu ili EL, a nastavlja se manje vise isto tako.. A dosta povreda. Roma je favorit u revansu, al ne djeluje mi kao nemoguca misija, naprotiv, Roma je veoma labilna. 

Link to comment

Da, hteo sam da dodam da je moguce i da je do izlaska Pizarra, iako u godinama, malo koji igrac ume da kontrolise ritam utakmice kao on. Samo mi se ucinilo da je ipak Roma mnogo vise dobila izlaskom De Rossija (koji niti je kadar da vise doda stabilnost u defanzivi, niti je kadar da nesto organizuje; imao je dva suicidna dodavanja u razmaku od 5 minuta) i da je prepustanjem pozicije registe Keiti i uvodjenjem Pjanica u potpunosti preokrenula possession battle, cak se to osetilo i u onom, doduse, kratkom periodu pre nego sto je Pizarro izasao.

Sasave su obe ekipe, samo sto vi vise kuburite sa branjenjem, a mi sa postizanjem golova. Cini mi se da je ishod predvidiv kao i bacanje novcica. Kome bude dan proci ce, jedino sto je izvesno je da cemo mi jedan period utakmice odigrati totalno jajarski :dry:

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...