Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 2014/2015


adasevic

  

29 members have voted

  1. 1. Koji tim će se plasirati u grupe LE?

    • Partizan
      9
    • Vojvodina
      3
    • Jagodina
      1
    • Cukaricki
      4
    • Ni jedan klub
      19


Recommended Posts

Blizu su Talijani Engleza da ih prestignu za ta 4 mjesta u LS. Tako mi gervasius pricao... vjerujem da me ne laze, ali moguce da nema pojma!

Edited by MiddleClass
Link to comment
  • Replies 518
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    72

  • John Coltrane

    36

  • Aleksandar88

    35

  • Meazza

    31

Blizu su Talijani Engleza da ih prestignu za ta 4 mjesta u LS. Tako mi gervasius pricao... vjerujem da me ne laze, ali moguce da nema pojma!

Nisu blizu. Za sledeću sezonu nema šanse da budu ispred Engleza.
Link to comment

koeficijenti zemalja se gledaju za onu tamo sezonu, ne za sledeću

 

i do ovih 6 od 6 koliko italijani imaju ove sezone je bilo izglednije da će ih prestići recimo portugal nego što će oni nemce koji su iznad treći

 

a i dalje je takva situacija.

 

u top 5 je najmanja razlika između engleza na drugom i nemaca na trećem mestu 2,5 boda

Edited by theanswer
Link to comment

Neočekivano malo iznenađenja, obično u ovoj fazi bude nešto veći broj. Dnipro kao možda najveće, Torino, Besiktas i Fiorentina kao mala iznenađenja. Prilično raduje 5/5 Italijana; 3/8 učesnici CL. Mogu da nabrojim samo 2-3 slabija tima u među 16 timova što bi moglo da garantuje odlično takmičenje do kraja.

Link to comment

Neočekivano malo iznenađenja, obično u ovoj fazi bude nešto veći broj. Dnipro kao možda najveće, Torino, Besiktas i Fiorentina kao mala iznenađenja. Prilično raduje 5/5 Italijana; 3/8 učesnici CL. Mogu da nabrojim samo 2-3 slabija tima u među 16 timova što bi moglo da garantuje odlično takmičenje do kraja.

Такмичење је занимљивије него оно друго. Драго ми за Торино.

Link to comment

Nisu blizu. Za sledeću sezonu nema šanse da budu ispred Engleza.

 

 

kakvi englezi, pobogu, oni su drugi.

Englezima se brise ubjedljivo najbolja sezona, kad su imali 7 bodova vise od Italiana. Razlika bi i dalje ostala znacajna, oko 10 bodoa, i ne mislim da ce se istopiti, ali nije toliko nemoguce - ako Arsenal i City ispadnu, sto je za ocekivati, a Juve prodje, sto nije nemoguce, Italija ostaje sa 6, Engleska sa 2 predstavnika [pod uslovom da Chelsea ne zajebe]. U svakom slucaju, razlika ce biti znacajno manja naredne sezone. 

Italijani moraju da nastave da ozbiljno shvataju EL. Tu su izgubili cetvrto mjesto od Njemaca, tu mogu da ga opet osvoje.

 

Elem, Fiorentina imala srece u prvom, ne znam kako je Soldado uspjeo da sjebe onu sansu, koliko tom covjeku fali samopouzdanja to je strasno... Ali vecim djelom utakmice je Fiorentina kontrolisala igru, Tottenham jeste [opet] vise napadao, ali prakticno da nisu sutnuli na gol. 

 

:Hail: za Toro. Svaka im cast, nisam ocekivao da mogu da prodju. Ventura je jedan od najpotcjenjenijih trenera u Italiji, a i sire, ostao je bez dva najbolja igraca iz prosle sezone i pravi josh bolje rezultate. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...