Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Liga Evrope 2014/2015

29 members have voted

  1. 1. Koji tim će se plasirati u grupe LE?

    • Partizan
      25%
      9
    • Vojvodina
      8%
      3
    • Jagodina
      2%
      1
    • Cukaricki
      11%
      4
    • Ni jedan klub
      52%
      19

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

  • Replies 518
  • Views 39.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Inter dobio najtezeg protivnika, Roberto ce biti nokautiran vec nakon prvog meca.

pa valjda se zna ko je jedini streptomicin za švabe...

Možda je jedino Brugge - Besiktas kao "slabiji par", ali i tu sam pri mišlju da su Turci ozbiljan tim. Ajaxu najlakši posao, ako bude zainteresovan da prođe dalje - njima bi EL mogla da postane glavni cilj do kraja sezone, jer je PSV pobegao.

dajte parove da ne tražim po netu

imaš na prethodnoj strani

imaš na prethodnoj strani

 

:isuse: degen

Zajebato za Fiorentinu, nadao sam se da ce posle Tottenhama imati malo vise srece sa zrijebom, al dobro. To, Sevilla - Villareal i Wolfsburg - Inter su bas dobre tekme. 

Generalno, EL ove sezone dosta zanimljivija nego nekih prethodnih.

Bešiktaš je izuzetno dobar i čvrst tim, mogu sa svakim od ovih ekipa u dvomeču da pariraju.

Mene oduševljava i Dinamo Moskva koji nakon 6-0-0 u grupnoj fazi nastavlja odlične partije, Anderlecht je vrlo dobar bio i u LŠ.

Lično mi je favorit broj 1 i po mom ukusu Villarreal.

Možda je jedino Brugge - Besiktas kao "slabiji par", ali i tu sam pri mišlju da su Turci ozbiljan tim. Ajaxu najlakši posao, ako bude zainteresovan da prođe dalje - njima bi EL mogla da postane glavni cilj do kraja sezone, jer je PSV pobegao.

 

Bobami, Briz je vezao nevoravatan niz bez poraza od kraja avgusta (tek su porazeni pre 2-3 kola) i to u svim takmicenjima. Znam da Alborg nije reper ali su ih isprasili s pola gasa (2puta po 3 gola), dakle zeljni su visokog plasmana i u UEFA kupu.

pa valjda se zna ko je jedini streptomicin za švabe...

to pravilo ne vazi ako na klupi italijanskog kluba sedi Roberto Mancini :naughty:

  • 2 weeks later...

Zenit - Torino 1:0 HT, Witsel zabio, Rusi puno bolji.

Torino ima i igrača manje, mogao bi  Zenit da osigura prolaz već u prvih 90 minuta.

Kod gostiju, Maksimović u sastavu.

Danas bi Roberto mogao da dobije lepu porciju od Wolfsburga :naughty: .

Meh. To je izvjesno. Mene vise zanima kripl fajt, Viola - Roma.

Edited by MiddleClass

Verujem da navijas za Violu :D

 

Vodi Roberto :ohmy:

Edited by Cash

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.