Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

SSSR deo žreba vas je hteo. Hapoel ima ambiciju da skine Maccabi. Banvit ima dobar tim u kojem nekoliko stranaca igra već godinama. Njima je trener Lukić koji je prošle godine trenirao Nizhny. Ploesti su pojačali dodatno tim, pet Amera (Lee iz Budućnosti uz Dee Brown-a nama najpoznatiji), Litvanac, Grk i Labović.

Link to comment

Gledao sam protiv Ploeštija nešto od utakmice,znam za crnce i za Pelekanosa. Ko je Litvanac?

 

Šteta za Hapoel. Uleb se ugleda na fibu po pitanju smehotresnih žrebova. Ako ne mogu timovi iz iste federacije kako je koji kurac upao Zenit sa Himkijem tj što su stavili dva Rusa u taj šešir. I kako je nama mogao Solnok ili onda oni idu kao predstavnici Mađarske a ne ABA. Jebe lud zbunjenog.

Edited by theanswer
Link to comment

Gledao sam protiv Ploeštija nešto od utakmice,znam za crnce i za Pelekanosa. Ko je Litvanac?

 

Bio je Neptunasu, SG, šuter.

 

Šteta za Hapoel. Uleb se ugleda na fibu po pitanju smehotresnih žrebova. Ako ne mogu timovi iz iste federacije kako je koji kurac upao Zenit sa Himkijem tj što su stavili dva Rusa u taj šešir. I kako je nama mogao Solnok ili onda oni idu kao predstavnici Mađarske a ne ABA. Jebe lud zbunjenog.

 

Zbog podele na istok/zapad imaju problem. Imaju 4 tima iz Rusije i 4 iz ABA, pa svakako dva tima iz iste lige moraju da igraju. Mada ne znam kako su računali LR i Rigu, da li kao klubove VTB lige ili kao timove iz domaćih liga.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Aj da se ne zajebavamo, sa ovakvim Mukatm rosterom nas ce karati ruzno svi, cak i ovaj Mikrosoft. Sa iole ozbiljnim rosterom prosli bismo grupu lagano, mozda cak i sa, za nas nepojmljivog, prvog mesta.

Link to comment

Nije bas naivna grupa, ne znam kako Ritas izgleda ove sezone, ali Banvit i Hapoel su ozbiljni timovi, a ni Krasni nije los... Jedino je Asesoft kanta.

 

Kakav krasni,kurac krasni,najbolje da ću sad da strahujem od krasnog posle x godina igranja u EL i pobeđivanja svih mogućih. Pa i da izgubimo od njih opet su kurac :D

Link to comment

Kakav je ovde format:? Jel ovako: Idu 4 dalje, sto je ukupno 24. Pa se tu doda 8 iz EL koji otpadnu. Pa tih 32 ide u nove grupe po 4 tima, od ceka dva idu u 1/8 finala pa na ispadanje do kraja?

Link to comment

Kakav krasni,kurac krasni,najbolje da ću sad da strahujem od krasnog posle x godina igranja u EL i pobeđivanja svih mogućih. Pa i da izgubimo od njih opet su kurac :D

 

Ko moze da cuje rec Krasni, a da odmah ne doda i kurac :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...