Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

A bat blokadu ko da sam ja napravio a ne klub. Pa necu ja da je skinem nego klub. Samo sto u klubu vise nema nikog i ko zadnji izadje nek ugasi svetlo.

Kako mislis nema nikog ? Otisli negde Danilovic i Todoric ? Jer realno njih dvojica uz Vujosevica su uz bili sve i svja ... Mene najvise plasi kod ove izjave da ce mozda da se dovede samo jos jedan igrac , sto je ravno katastrofi ...

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako mislis nema nikog ? Otisli negde Danilovic i Todoric ? Jer realno njih dvojica uz Vujosevica su uz bili sve i svja ... Mene najvise plasi kod ove izjave da ce mozda da se dovede samo jos jedan igrac , sto je ravno katastrofi ...

 

Pa sem njih nema nikog. A i oni su u nekom stand-offu. Mislim na Vujoševića i Danilovića. Očigledno nisu sposobni da obezbede iole pristojnu sumu novca od bilo koga,tako da to samo za sebe dovoljno govori. 

Link to comment

Bogami, tebi bih naplatio dve ulaznice. Najmanje :P

 

Ko je ovde moderator, kako da riportujem ovaj post

:D

 

 

Eeee, u pravu je bio Milogled onomad, kup Lilijane Ronketi će pogubno da se odrazi na mit o najboljim navijačima u Evropi.

 

Pa to ćemo tek da vidimo. U mom okruženju je naručen potpuno isti broj karata kao i prethodnih godina.

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...