Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne, te karte su namenjene navijačima iz unutrašnjosti, što ja i jesam :D

 

 

Bez šale, najradije ne bih, ali dosta para trošim na dolaske na tekme, tako da moram iskoristiti svaku povoljnost.

Link to comment

Ne, te karte su namenjene navijačima iz unutrašnjosti, što ja i jesam :D

 

 

Bez šale, najradije ne bih, ali dosta para trošim na dolaske na tekme, tako da moram iskoristiti svaku povoljnost.

Bogami, tebi bih naplatio dve ulaznice. Najmanje :P

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Inace, prvi put posle vise od 10 godina nisam kupio sezonsku. Razloga je vise, a najveci je njihov konstantno dzukacki odnos prema vlasnicima sezonskih, posebno pokazan porsle sezone. Zao mi je, ali jepte se svi.

 

Eeee, u pravu je bio Milogled onomad, kup Lilijane Ronketi će pogubno da se odrazi na mit o najboljim navijačima u Evropi.

Link to comment
 

Ne, te karte su namenjene navijačima iz unutrašnjosti, što ja i jesam  :D

 

 

Bez šale, najradije ne bih, ali dosta para trošim na dolaske na tekme, tako da moram iskoristiti svaku povoljnost.

 

Ne znam.... Bilo je godina dok sam studirao, kad sam bio skroz dekintiran, pa pozajmim pare da kupim sezonsku i mesecima posle vracam. Ali nisam hteo sa olosem da imam posla. Ti si izabrao drugacije, tvoje pravo, ali i moje da mi to bude  :yucky: Ne zameri :)

 

 

Eeee, u pravu je bio Milogled onomad, kup Lilijane Ronketi će pogubno da se odrazi na mit o najboljim navijačima u Evropi.

 

Odluku da ne kupim sezonsku doneo sam sredinom sezone kad smo igrali top16 (to je ono kad prodjes grupu) i kad su se ispisali po nama sa sezonskim. I inema veze sa Lilijanom. Inace i dalje cu da idem na svaku tekmu, samo eto nisam hteo da im vise placam za sezonsku kartu.

Link to comment

Meni je u stvari fascinantno kako teče taj proces oko sezonskih. Klub ustupi (to je ključna reč) određenu količinu viđenijima. Viđeniji onda odrede neku svoju cenu tipa sada 50e za svoje članove. Neki članovi,uglavnom manji deo kupe tu sezonsku ali pošto ni oni nemaju kinte,oni ih dalje samo uglavnom prodaju za po recimo 70e ljudima iz svog okruženja (to je taj fazon znam čoveka što zna čoveka) tako da u suštini mali broj tih karata zapravo završi kod tog tvrdog jezgra. Ali to nije kraj. Pošto tvrdo jezgro nema karte a mora nekako da uđe na utakmicu,tu je čuveni ulaz C. Dođi dva,tri sata ranije na svaku EL utakmicu na ulaz C i ne možeš da ne uđeš. Naravno i tu se skupi određena kinta po 200,300din po čoveku koja naravno ode najviđenijima. Fantastičan sistem.

Edited by theanswer
Link to comment

 

"Videćemo da angažujemo bar još jednog igrača, pratimo situaciju na tržištu, ali ne možemo da reagujemo dok ne skinemo blokadu BAT. ... , pojasnio je Vujošević.

 

Kak bre sada samo jednog ?  Bez dva nema sta da ozbiljno trazimo ni u ABA ligi ...

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...