Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisam rekao da je bilo po 6000 ljudi, vec manje od toga. Ako ne verujes meni evo ti zvanicni podaci za tih tekmi.

 

http://www.abaliga.com/game/183/Crvena_zvezda_Telekom-Partizan_NIS#statistic_FullStatistic 

 

http://www.abaliga.com/game/185/Crvena_zvezda_Telekom-Partizan_NIS#statistic_FullStatistic

 

A naravno da ni ovde necu cuti da se neko izvini sto mi kaze da lupam iako je slucaj bio upravo suprotan. A i ja mnogo ocekujem...

Pazi, uopste nije toliko bitna rasprava, ali bio sam na obe, i igla nije imala gde da padne...

 

Uostalom, postoje snimci utakmica, ako je manje od 6000 ljudi u hali onda ima i praznih mesta, zar ne?

Link to comment

Nažalost, mislim da košarka u Srbiji odumire, i to sve bržim tempom, bez obzira na drugo mesto na SP. Utakmice domaće lige koje sam gledao ove godine su strahotne, mislim da sam smislenije akcije viđao na forumaškim All-star mečevima, Đumići i Bezbradice koji silaze sa pokretne trake... jednostavno nema dovoljno talenata i za svaki klupski uspeh u narednim godinama će biti neophodno 6-7 stranaca.

 

 

Ah pusta vremena kada je srpska kosarka blistala a Partizan njenu cast  branio sa Aleksom Maricem, Veselim, Robertsom i Mekejlebom u prvoj petorci. I to u Parizu!

 

:ss1:

 

 

:lolol:

Edited by parezana
Link to comment

Pazi, uopste nije toliko bitna rasprava, ali bio sam na obe, i igla nije imala gde da padne...

 

Uostalom, postoje snimci utakmica, ako je manje od 6000 ljudi u hali onda ima i praznih mesta, zar ne?

 

Dobro.

Link to comment

Nesposobnjakovici iz uprave i dalje podizu prasinu, bacaju dimne bombe glupim i nebitnim saopstenjima:

 

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=04&dd=20&nav_id=982791

 

Umesto da odgovore recimo na pitanje: ko je skautovao plejmejkera da se dovede, koji to ustvari nije? Dule, Danilovic? neko treci?

 

Zasto smo morali da trpimo pavlovica i njegove gluposti? cija je to naredba?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Umesto da odgovore recimo na pitanje: ko je skautovao plejmejkera da se dovede, koji to ustvari nije? Dule, Danilovic? neko treci?

 

Zasto smo morali da trpimo pavlovica i njegove gluposti? cija je to naredba?

pa ako-je-on-a je skautovao valjda pavlovicev menadzer

Edited by djuras
Link to comment

Kad je spiker rekao na prvoj da ima 5 hiljada i kusur ljudi, pola hale je umrlo od smeha. Sve je bilo puno a ja i moji drugari smo stajali na stepenicama gde nije moglo da se prodje. Ove sezone je primetno da je cesto zvanicna statistika na nasim tekmama bila manja. Ne znam zasto je tako al prosto jeste tako. Bilo da je arena bilo da je pionir. I potpuno je nebitno dal je vas bilo manje ili vise, samo je lebron svakako u pravu da je u prve dve bilo znacajno vise od po 6k ljudi...

Link to comment

Umesto da odgovore recimo na pitanje: ko je skautovao plejmejkera da se dovede, koji to ustvari nije? Dule, Danilovic? neko treci?

 

Zasto smo morali da trpimo pavlovica i njegove gluposti? cija je to naredba?

 

kako je sezona počela, možemo da konstatujemo da se privodi kraju sasvim pristojno.

 

nikad mirnije nisam odgledao neku našu seriju tekmi....jbg. iz aviona se videlo da nemamo materijala za dalje. ne samo ja, nego i drugari koji gledaju sa mnom tekme, niko baš nije toliko blentav da nije video ono što mu je pred očima. a bio je to skup ljudi koji, najblaže rečeno, imaju simpatije prema Zvezdi taman koliko i prema kolonoskopiji.

 

na kraju krajeva ipak možemo kostatovati da smo sami krivi. prethodne sezone EL je bila u džepu, trebalo je sačuvati solidnu prednost par minuta na domaćem terenu i ući u finale. nije išlo. ove godine slično, trebalo je sačuvati solidnu prednost u Podgorici par minuta i EL bi bila realna. i opet nije išlo. problem je negde u našim redovima, a tu je i rešenje. nisu krive ni sudije ni Ćoki ni niko drugi. a najgore je kad je nešto na dohvat ruke, a ipak izmakne. pa sve to dva puta.

 

da stvar bude još gora, dozvolil smo sebi da nervoza prevlada, pa je bilo i džukačkog ponašanja, pre svega Pavlovića. a nije lepo videti kad neko ne zna da gubi. naravno da neću biti egzaltiran što gubim od Zvezde, ali nema opravdalja za seljačenje. kao da hoće od poraza da naprave nešto još gore. kao da nije dovoljno to što smo izgubili. izuzimam naravno Tepu i kapitena koji su bili na visini zadatka u svakom pogledu.

 

igračima Zvezde svaka čast, borili se pošteno i izborili ono što su zaslužili. ne vidim da neko može da ih ugrozi u seriji na tri tekme. em što imaju individualni kvalitet, em što su dobro tempirali formu, pa na sve to ide i motiv da napokon nešto i osvoje. ove godine verovatno i hoće.

Edited by Ted
Link to comment

Znaci mrsavog, niskog beka sutera koji nikad nije bio plejmejker i koji se prestravio kada je video kakve se odbrane ovde igraju, je doveo menadzer igraca koji je bio 6. igrac zvezde u poslednje dve utakmice plej ofa, koje su mozda bile i kljucne za dalju perspektivu kluba?

 

Pa to je nadrealno :Hail:!  Dule i Danilovic su ispali neverovatni magarci.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Stejsijev post je najbolji na pedeefu. Ostali su smor.

 

Ima dobrih djelova. Ali cim pominje Vucica i Sasu Pavlovica kao glavne krivce sto Partizan nije u EL (kao da se nasi igraci i trener nista nisu pitali) onda mi je to bilo too much!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...