Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Zvezda je svoje neprivilnosti resila nakon onog nesrecnog Galatasaraja, januara 2013., kada je masa ljudi usla bez karte, a mnogi sa kartom nisu usli. Posle toga nekih vecih nepravilnosti nije bilo, niti su Pionir ili Arena ikada posle toga prenatrpavani.

Pa kad nema tolike potraznje. U obe tekme u ovoj seriji kad je Zvezda bila domacin je bilo ispod 6000 ljudi u Pioniru. Tesko mi je da pretpostavim da su stotine i hiljade ostale ispred jer nije postojao nacim da udju.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa kad nema tolike potraznje. U obe tekme u ovoj seriji kad je Zvezda bila domacin je bilo ispod 6000 ljudi u Pioniru. Tesko mi je da pretpostavim da su stotine i hiljade ostale ispred jer nije postojao nacim da udju.

 

A kako to da je januara 2013. bila potraznja, pa je 8k bilo u hali, a pritom nisu usli mnogi sa kartama, a sada odjednom nema potraznje?

Link to comment

Mene buni malo ovaj službeni ulaz. Mislim, čemu?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 To je jedini ulaz gde moze da se izadje iz hale, a da ne pretresaju. A posto je do njega lako proci iz partera, onda su ljudi izlazili tako. Ali vecina kojih udju bez karte ide preko obezbednjeja, na razne nacine.

Link to comment

A kako to da je januara 2013. bila potraznja, pa je 8k bilo u hali, a pritom nisu usli mnogi sa kartama, a sada odjednom nema potraznje?

To je vec cudna psihologija vasih navijaca. Pricali ste i vi sami vise puta o tome kako tim nema podrsku kaku zasluzuje.

Link to comment

A kako to da je januara 2013. bila potraznja, pa je 8k bilo u hali, a pritom nisu usli mnogi sa kartama, a sada odjednom nema potraznje?

 

Odgovor je u suštini lak. Iako vođama navijača ne smeta da budu u hali i najjačim beogradskim grupama, ostatku je zabranjeno jer se bojkotuje jugonostalgičarska™ jadranska liga. Tu ti otpadne još bar par stotina ljudi uglavnom iz navijačkih grupa iz unutrašnjosti. 

Link to comment

Odgovor je u suštini lak. Iako vođama navijača ne smeta da budu u hali i najjačim beogradskim grupama, ostatku je zabranjeno jer se bojkotuje jugonostalgičarska™ jadranska liga. Tu ti otpadne još bar par stotina ljudi uglavnom iz navijačkih grupa iz unutrašnjosti. 

 

Evroliga i ova plej of serija nisu bojkotovane, pa nikakvih problema nije bilo uprkos potraznji. Mozes da dodjes na utakmicu 15 minuta pre pocetka i uci ces bez problema, dok za Partizanove utakmice valja poraniti kakvih tri sata.

Link to comment

 To je jedini ulaz gde moze da se izadje iz hale, a da ne pretresaju. A posto je do njega lako proci iz partera, onda su ljudi izlazili tako. Ali vecina kojih udju bez karte ide preko obezbednjeja, na razne nacine.

odnosno plate kartu obezbjedjenju. znali su da uzmu i preko 100 hiljada za partizanove evroligaske utakmice.

Link to comment

Evroliga i ova plej of serija nisu bojkotovane, pa nikakvih problema nije bilo uprkos potraznji. Mozes da dodjes na utakmicu 15 minuta pre pocetka i uci ces bez problema, dok za Partizanove utakmice valja poraniti kakvih tri sata.

 

Uh, neću da ulazim duboko u ovo jer me u suštini ne zanima mnogo ali EL nije bojkotovana naravno i igrana je uglavnom u Areni, sem 2 utakmice. Što se ove plejof serije tiče ona je zvanično bojkotovana, ne treba da budeš magistar da vidiš razliku između vašeg domaćinstva gde je bojkot navodno na snazi i našeg gde ga nema, znači golim okom vidiš zastave, čuješ bubnjeve itd. Opet kažem neke glavne BG grupe su ipak bile u hali ali dosta drugih nije bilo.. Nadam se da ovde možemo da završimo ovaj deo.

Link to comment

Mozemo. Eto konstatovacemo za kraj da se na Partizanove utakmice tesko ulazi cak i sa kartama jer je prevelika potraznja, a ne zato sto je klub neorganizovan, dok je Zvezda jednako neorganizovana, ali eto, tu nema potraznje, pa svi koji hoce lako udju.

Edited by Nikodije
Link to comment

Mozemo. Eto konstatovacemo za kraj da se na Partizanove utakmice tesko ulazi cak i sa kartama jer je prevelika potraznja, a ne zato sto je klub neorganizovan, dok je Zvezda jednako neorganizovana, ali eto, tu nema potraznje, pa svi koji hoce lako udju.

 

Ja sam ti samo predočio neke činjenice, ti ih spoji kako hoćeš, stvarno sam hteo samo da pojasnim neke stvari, a zaključke izvodi sam, to me ne zanima. Potražnja za treću utakmicu je bila nikad veća, bar je se ja ne sećam i ušlo je bar 2000 ljudi preko nekih 6500, to će ti reći svako ko je bio i svako ko redovno posećuje Pionir. Unikaha kada je pobeda donosila top 16, Olimpijakos i Barsa one sezone mislim da se jedino mogu porediti sa ovolikom potražnjom. 

Link to comment

timmy lupeta da je u prve dve gde je Zvezda bila domacin bilo po 6000 ljudi, Pionir je u obe te utakmice bio dupke pun.

Nisam rekao da je bilo po 6000 ljudi, vec manje od toga. Ako ne verujes meni evo ti zvanicni podaci za tih tekmi.

 

http://www.abaliga.com/game/183/Crvena_zvezda_Telekom-Partizan_NIS#statistic_FullStatistic 

 

http://www.abaliga.com/game/185/Crvena_zvezda_Telekom-Partizan_NIS#statistic_FullStatistic

 

A naravno da ni ovde necu cuti da se neko izvini sto mi kaze da lupam iako je slucaj bio upravo suprotan. A i ja mnogo ocekujem...

Link to comment

Ja sam ti samo predočio neke činjenice, ti ih spoji kako hoćeš, stvarno sam hteo samo da pojasnim neke stvari, a zaključke izvodi sam, to me ne zanima. Potražnja za treću utakmicu je bila nikad veća, bar je se ja ne sećam i ušlo je bar 2000 ljudi preko nekih 6500, to će ti reći svako ko je bio i svako ko redovno posećuje Pionir. Unikaha kada je pobeda donosila top 16, Olimpijakos i Barsa one sezone mislim da se jedino mogu porediti sa ovolikom potražnjom. 

 

Aha, znaci kada je velika potraznja vi prosto nemate srca da neke ljude ne pustite u halu, i tu kapacitet dvorane i bezbednost i elementarni komfor prisutnih nisu neki bitan faktor, koliko je bitno ne slomiti srce onome ko zeli da prisustvuje. E sad, sto se neko od vodja navijaca ovajdi o sve to, jbg, mora neko i to.

 

Pa stvarno vam nije mesto u Evroligi.

Edited by Nikodije
Link to comment

Covece, niko od nas to ne opravdava. Naprotiv protiv smo iz vise razloga, a jedan od njih je i najsebicniji da se osecamo kao u kutiji sibica gde ni vazduha nekad nema.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...