Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

bilo bi dobro da leti iz kluba i to odmah. zuti karton mu je bio udaranje rejnoldsa iz future a ovo veceras je neverovatno. udari coveka iz cista mira. sramota. mitrovic nas razneo i tu jebenu zonu unistio. ovaj i dalje insistira na istoj. kalinic bez greske. jebiga bili su bolji. al ovaj bednik pavlovic me iznervirao kao niko. vidim dujan ga brani na kzs. uzas. strasan poraz zbog toga

 

mnogo je naporan sa tom zonom.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inace, ne pamtim nijednog naseg igraca koji je bio tako los u odbrani kao Akojon.

 

Kako ne pamtiš, a Andrić? Protrčavaju oko njega kao oko tarabe, samo čekam da ga preskoče. Ovu seriju ne gubi prva petorka, nego klupa na kojoj je Vujošević zasadio svoje fikuse i neguje ih već dve godine.

Link to comment

Nemoj tako, andric je dobar igrac. Odlican je i u napadu, a kamoli u odbrani.Dobro, sinoc za sedam minuta nije imao nijedan sut. Ali moze on, videces vec protiv konstantina ili metalca, dace garant makar dve trojke. Samo da pronadje muda koja je negde usput izgubio dok je krenuo ka pioniru.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Mislim da to nije bilo skroz do nas. 

 

Meni nesto lakse kad sam se probudila. Sinoc sam bas bila utucena. Prvenstveno sto sam ljuta na Pavlovica, zato sto smo izgubili utakmicu za koju sam se nadala da cemo dobiti, zato sto sam izasla na poluvremenu da gledam iz kafica jer se u hali pojavila gomila nekih ljudi koji su fudbalska publika, koji su cak i pretili mojoj drugarici kad im je rekla da se pomere sa njenog mesta, sto su mi dimili tokom utakmice, sto su se pevale pesme ljudi sa dna kace i bas mi je ostao gorak ukus na ustima. Uprkos super strava Tepicu i Dragancetu! 

 

Uglavnom, danas Pavlovic da svede ego na ciodu. 

 

Dobijali smo mi i kvalitetnije klupe.

Link to comment

Mislim da to nije bilo skroz do nas. 

 

 

Dobro, ovo smo već konstatovali, niko nije doveden u partizan po želji već po principu burek/jogurt.

 

Naravno, mi smo svoje šanse veće od 50% da ćemo se dokopati EL već izgubili na kraju meča u podgorici jer je zvezda objektivno kvalitetnija. Ne možeš krpiti ekipu od nove godine nadajući se nekom imalo racionalnom logikom da ćeš se domoći evrolige. Takođe mislim da se ovde tokom sezone strašno podcenjivali kvaliteti cedevite i budućnosti. Jeste, većina timova aba lige su veći krš od nas, ali nisu svi.Nažalost umislili smo da smo neke veličine kojima se svi sklanjaju sa puta, pa smo dobili zasluženo nekoliko puta žestoko po labrnji od nekih autsajdera.

Danilović/Šilobad and co. neka polagano počnu da razmišljaju o pravljenju ekipe za sledeću sezonu, u slučaju da ne mogu da nađu/plate neke kvalitetnije igrače od Bezbradice/Andrića i sličnih mediokriteta, onda neka se sklone. Partizan nije njihovo privatno vlasništvo. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Sad ce neko da te pita: A ko će da dođe umesto njih ili da se sprda kako mnogi stoje u redu.

 

Saša je ovakav kako je došao ove sezone. Kad sam to pisao dobijao sam salvu kritika ovde. Umislio čovek da je faca, pa kad ne ide on udara ko najgori dripac. Sramota za Partizan.

Link to comment

Samo da dodjem na pravo mesto kako bih bacio jedan masivan hail Milosavljevicu i Tepicu za igru i ponasanje sinoc. NIje me iznenadilo od njih dvojice ali u onoj tuznoj atmosferi sinoc strcalo je kao Ajfelov toranj nad Parizom.

Link to comment

Meni nikad nije bilo žao kad su nas kecaman i budala punili. Potonji je protip uzornog sportiste, plus je juče igrao maestralno.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ovih 4-5 tema na kojima se komentarise ova plejof sezona je postalo preljigavo za mene, okliznucu se. 

Edited by MayDay
Link to comment

Ovih 4-5 tema na kojima se komentarise ova plejof sezona je postalo preljigavo za mene, okliznucu se. 

Od dima sto duvaju u tebe i drugaricu?

 

Posto ti je to jedina analiza utakmice koju znas da napises...

Link to comment

Od dima sto duvaju u tebe i drugaricu?

 

Posto ti je to jedina analiza utakmice koju znas da napises...

We have a badass over here.

 

Još posle prve utakmice sam mislio da ne pišem dok se ovo ne završi ali bar neću zalaziti na onu temu direktno za polufinale nego ću ovde.

 

Ofanzivni skok je kao što JR i reče prevashodno iz načina naše odbrane, dok do šuta dođe, tu se već napravi dosta rotacija u odbrani. Plejof serija se dobija prilagođavanjem i doživeli smo to da vidimo i od Zvezde, Radonja je sjajno pripremio meč, pronalazio Bobija na boljim mestima na terenu negde na sredini, umesto po 45, protok lopte kao nikad do sad i opet bi imali šansu da u Kalinića nije ušao duh Pita Maravića. Prva utakmica ove sezone sa bržim tempom, više poseda, boljim procentima aka na više poena i gle čuda Zvezda je pobednik, mi te utakmice ne možemo dobiti. Još pre par nedelja sam napisao 3:2 za zvezdu, i to po ovom scenariu po brejk na obe strane, čini se da ide ka tome.. Nadam se da će se završiti ova serija jer miriše na prekid ako budemo gubili mi večeras ili oni u petoj.

 

Random note. Član uprave je Marko Vučković.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...