Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Na kraju smo jos i mogli da dobijemo, ali nas ubi defanzivni skok. Inace, ne pamtim nijednog naseg igraca koji je bio tako los u odbrani kao Akojon. Ono je sramotno sta on igra, a u napadu bi mogao da bude sasvim upotrebljiv.

 

Ja samo kad pomislim da je kupljen preko aliexpresa i to na rate, cekovima..postane mi sve jasno. 

Malko su nam se usrali u zivote..malko smo se sasrali sami. Ako je Dule posle one pobede mogao da ih veceras pusti ovako nespremne, sutra ne ocekujem nista bolje.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Drugo sam pogledao na nekom strimu.. Skok je glavni razlog poraza, pogotovu u odbrani. Ne može se tako protiv ove i ovakve Zvezde. Sutra se manje nadam.

Link to comment

Meni je potpuno neverovatno da Dule u ova dva dana nije skapirao sta ce Ra da uradi. Gurnuo je klupu u tucu, digli su zelju i moral, dok sa druge strane njegov najiskusniji igrac ihgra i ponasa se kao retardiran.

 

Desilo se i nesto jos gore i o cemu smo pisali - mi ove godine nemamo ekipu koje moze atletski da parira najboljima u ABA ligi, Zvezdi posebno. Apsolutno je skandalozno da imamo ofanzivnih skokova koliko Luika Mitrovic i da oni imaju 14 skokova vise. To nije uspeo ni Makabi sa Hafmanom kad nas je cepao trideset razlike.

 

Zvezda sigurno sutra ne moze da ponovi ovakvu napadacku utakmicu i ako odigramo opet sramotnu odbranu, ali ce to biti dovoljno da nas dobiju. Nista strasno i da nas dobiju, ali barem da poginemo sutra.

Edited by Yoda
Link to comment

Da, sigurno će Pavlović da sluša Vujoševića. On igra neku svoju igru.

Vujošević bi sutra trebalo da uvede Bezbradicu, kao što su oni uveli Tejića, i da mlati Marjanovića/Mitrovića samo tako.

Link to comment

Nesto se sa Sasom vrlo cudno desava, bila je ona situacija pre Podgorice. Od tada je jos ludji.

 

Trebalo je da uvede Bezbradicu vec sredinom 1/4 i da krene da uzvraca. I ostale sa klupe.

 

Kljucni detalj je ofanzivni skok i trojka Kalinica kod 74:75.

Link to comment

Da, to ih je vratilo u život, ali je i bilo očekivati da padnemo, napravili smo 20:4 za nekoliko minuta i to uglavnom ludačkom trkom po terenu. To je kasnije moralo da dođe na naplatu.

Link to comment

Nesto se sa Sasom vrlo cudno desava, bila je ona situacija pre Podgorice. Od tada je jos ludji.

 

Trebalo je da uvede Bezbradicu vec sredinom 1/4 i da krene da uzvraca. I ostale sa klupe.

 

Kljucni detalj je ofanzivni skok i trojka Kalinica kod 74:75.

i ovako ste 80% koseva morali da izmislite iz solo igre. sa bezbradicom i drugarima biste tek imali problema.
Link to comment

Da, to ih je vratilo u život, ali je i bilo očekivati da padnemo, napravili smo 20:4 za nekoliko minuta i to uglavnom ludačkom trkom po terenu. To je kasnije moralo da dođe na naplatu.

 

Saglasan.

Link to comment

Da, sigurno će Pavlović da sluša Vujoševića. On igra neku svoju igru.

Vujošević bi sutra trebalo da uvede Bezbradicu, kao što su oni uveli Tejića, i da mlati Marjanovića/Mitrovića samo tako.

Slazem se za pavlovica da posle ove sramne (ne)igre ne bi ni trebalo da igra sutra. Ali ne slazem se da bezbradica treba da "mlati" marjanovica.

Nemojte sada padati u vatru.

Link to comment

i ovako ste 80% koseva morali da izmislite iz solo igre. sa bezbradicom i drugarima biste tek imali problema.

 

Svakako, ali biste malo vise sutirali bacanja, ruke bi bridele od batina i umora, a i ofanzivnih skokova bilo bi manje.

 

Partizan nije u stanju da dobije Zvezdu ako primi vise od 75+ vec tri sezone, a kamoli ove.

 

edit: Batine = grublji faulovi, naravno.

Edited by Yoda
Link to comment

U startu je bilo nerealno da mi dobijemo Zvezdu tri puta sa ovim timom. U odnosu na prošlu sezonu, oni su napravili upgrade u vidu Kalinića i Cirbesa, prevashodno, a mi smo nazadovali jer su otišli Bogdanović, Lovernj i Bertans, čak i bekap centri su za Đumića Olajdžuvon i Robinson.

Link to comment

Desilo se i nesto jos gore i o cemu smo pisali - mi ove godine nemamo ekipu koje moze atletski da parira najboljima u ABA ligi, Zvezdi posebno. Apsolutno je skandalozno da imamo ofanzivnih skokova koliko Luika Mitrovic i da oni imaju 14 skokova vise. To nije uspeo ni Makabi sa Hafmanom kad nas je cepao trideset razlike.

 

 

Partizan jeste atletski inferioran, ali vecina ofanzivnih skokova je posledica nacina na koji smo branili Bobana, sto je opet posledica krnjeg frankenstajn rostera. Jos su se dva kljucna skoka odbila na sedam metara. Jebiga, desava se. Doduse, nije moralo da se desi bas kad smo bili u naletu, kao sto nismo morali da primimo 6 poena iz ta dva napada.

Link to comment

Pa da. Bio bi zanimljiv eventualni duel prosslogodisnjeg Partizana i ovogodisnje Zvezde, ovako stvarno su dosta kvalitetniji.

 

2 J.R. Cash: Pa nas je dva puta razneo Planinic, u utakmici u Bgd kad smo demolirali Cedevitu, Bilan je silovao Nikolicu i Gagica. Sad Luka Mitrovic ima 7 ofanzivnih skokova (???), Kalinica nema ko da drzi, o Dzenkinsu da ne govorim. Tanki smo u odbrani - Macvan, Milutinov, Sasa je prolupao, Akojon ne postoji. Gagi je pola igraca od nekada u odbrani. Ne moze se tako s Zvezdom, koja je svaku otvorenu napadacku utakmicu ove godine odigrala bez greske.

Edited by Yoda
Link to comment

nisam primetio da je pavlovic ovo uradio. mislim stvarno, koji mu je djavo?

 

 

tezak dziberaj, bas me je razocarao. izgleda da ima neki problem, bilo bi dobro da ga vujosevic ne pusta u igru u sledecoj utakmici. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

bilo bi dobro da leti iz kluba i to odmah. zuti karton mu je bio udaranje rejnoldsa iz future a ovo veceras je neverovatno. udari coveka iz cista mira. sramota. mitrovic nas razneo i tu jebenu zonu unistio. ovaj i dalje insistira na istoj. kalinic bez greske. jebiga bili su bolji. al ovaj bednik pavlovic me iznervirao kao niko. vidim dujan ga brani na kzs. uzas. strasan poraz zbog toga

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...