Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Nije isto, ovi ljudi imaju presude, duguje im se godinama. Nelson nije još ni tužio. Nadam se da je ovo samo manje kašnjenje, otišao ili ostao, bio je krajnje profesionalan i u službi ekipe i zaslužio je najbolji mogući tretman.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije isto, ovi ljudi imaju presude, duguje im se godinama. Nelson nije još ni tužio. Nadam se da je ovo samo manje kašnjenje, otišao ili ostao, bio je krajnje profesionalan i u službi ekipe i zaslužio je najbolji mogući tretman.

Mislim da nije neka drama...duguje se celom timu nekoliko plata, ali toliko duguju mnogi evropski timovi

Link to comment

Isuse Hriste i Majko Božja.

 

Da li je moguće da se razmatra drvo, koje smo na ogromnu žalost već imali prilike da gledamo, ali ne kod nekog neprijatelja, već okrutnom igrom sudbine upravo kod nas, verovatno jedini igrač na kugli zemaljskoj koji ima upola manji odraz od Raška, duplo je sporiji, još lošije igra odbranu, a gluplji je za nekih 400%?

 

PS

 

Jel Samardžijski još igra košarku? Vrati se, molim te, sve ti je oprošteno. Daćemo ti 800 iljada, samo da ovaj ne dođe.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

stimac je imao odlicnu sezonu u unikahi, igrao je dobro u evroligi.

 

Bilo bi isuvise ocekivati od Lakija da je gledao Unikahu prosle godine. :lolol:

 

Stimac je dosta napredovao u odnosu na samog sebe iz Pesicevog mandata. I to ce ga odvesti kod nekih Turaka ili Rusa za cifru koju mi ni u ludilu ne mozemo da tresnemo.

Link to comment

stimac je imao odlicnu sezonu u unikahi, igrao je dobro u evroligi.

 

Kakve to veze ima, Laki ga je gledao uzivo jos onomad, valjda on zna... <_<

Link to comment

Ovo je vala ubo. Jeste Štimac napredovao i sigurno je nepristupačan, ali je i dalje prototip igrača kakav nam ne treba. Pod uslovom da Bobi ostaje.

Link to comment

Ovo sa Štimcem je kao kada je neko naleteo na @Maccabi pbp i izrantovao nešto tipa "evo, zašto nismo potpisali ovog Tyusa?" Kao, "nema šanse da je treći centar Maccabija skuplji od Katića i Bobija"... Štimac je imho danas realan koliko i Stefan Marković, Lučić ili fazon Mačvan, klub očigledno ima problema da sklopi još neki deal za preprodaju à la Mitrović, a kamoli tako nešto.

Link to comment

Laki ga je gledao (na žalost)  na evropskom prvenstvu, a velikom srećom ne posle. No, i na osnovu toga, on je prototip svega onog što nam ne treba kao opcija na pet. Spor, bez skoka, tragičan u odbrani, košarkaški IQ 0.

 

PS

 

A o tome da bi neko sa trunčicom svesti razmišljao o tome da ga upari sa Bobijem, tek ne treba trošiti reči.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Laki ga je gledao (na žalost)  na evropskom prvenstvu, a velikom srećom ne posle. No, i na osnovu toga, on je prototip svega onog što nam ne treba kao opcija na pet. Spor, bez skoka, tragičan u odbrani, košarkaški IQ 0.

 

PS

 

A o tome da bi neko sa trunčicom svesti razmišljao o tome da ga upari sa Bobijem, tek ne treba trošiti reči.

+1

 

Ne znam kakva je tačno situacija sa Nelsonom, ali čini mi se da je bliži odlasku nego ostanku u Zvezdi. Ima par ponuda izgleda.

Link to comment

Treba nam igrač suprotnih karakteristika od Štimca, to je jasno, ali je dečko odličan igrač, legitiman centar u drugoj najboljoj ligi na svetu, bolji od Raška u svakom slučaju. Čuj nema skok, pa to mu je najjača strana, imao je i 60% iz igre na 23 utakmice u EL.

 

Laki, ovaj klip mi padne na pamet posle tvojih postova

 

Edited by Heaviside
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...