Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

screen-shot-07-10-14-at-.png

 

Jbg, protiv Neptunasa tamo u 2.kolu kad ce biti extra napaljeni.

U 4.kuci sa Olijem, 5@Kuća.

Ako budemo imali 2 pobede u prva 3 meca bicemo na konju...

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prvo s Galatom kuci, pa Neptunas tamo, zatim ovde s Valensijom, Olimpijakos kuci, pa Laboral tamo. Zajeban raspored...

edit. zakasnih

Edited by FPLS
Link to comment

u jbt ala je nama tesko ugoditi, pa nemoj sad Neptunas bice napaljeni jbt, ne zajebavajte ljudi, Radnicki ih je prosle godine dva puta dobio, ako ih ne dobijemo  u Evroligi nema sta da trazimo

Link to comment

u jbt ala je nama tesko ugoditi, pa nemoj sad Neptunas bice napaljeni jbt, ne zajebavajte ljudi, Radnicki ih je prosle godine dva puta dobio, ako ih ne dobijemo  u Evroligi nema sta da trazimo

+1

Link to comment

Prica o rasporedu ima smisla ako podjete od pretpostavke da cete tim da sastavljate i uigravate do novembra. 

 

A nema razloga da se tako nesto dogodi. 

 

Iz iskustva Partizana, jedan tim u grupi koji sluzi za nakantavanje, obicno znaci da ce ta jedna pobeda tog tima na domacem terenu biti protiv Partizana. Tako da, cenim da se nesto slisno i vama moze dogoditi. 

Link to comment

Radonja retko gubi od slabijih ekipa. Prošle godine smo oba puta dobili dva najslabija protivnika Ritas i Kahu pa očekujem 2-0 protiv Neptunasa. Naravno, pod uslovom da na vreme sastavimo ekipu sličnog kvaliteta kao prošle sezone. Rano je da se priča o šansama za prolaz, još se ne znaju ni naš ni rosteri dva glavna konkurenta za prolaz. Kaha nema još ni trenera.

Link to comment

Radonja retko gubi od slabijih ekipa. Prošle godine smo oba puta dobili dva najslabija protivnika Ritas i Kahu pa očekujem 2-0 protiv Neptunasa. Naravno, pod uslovom da na vreme sastavimo ekipu sličnog kvaliteta kao prošle sezone. Rano je da se priča o šansama za prolaz, još se ne znaju ni naš ni rosteri dva glavna konkurenta za prolaz. Kaha nema još ni trenera.

 

A šta vas sprečava u tome? Ostali su vam svi bitniji igrači..ili ne?

Link to comment

Radonja retko gubi od slabijih ekipa. Prošle godine smo oba puta dobili dva najslabija protivnika Ritas i Kahu pa očekujem 2-0 protiv Neptunasa. Naravno, pod uslovom da na vreme sastavimo ekipu sličnog kvaliteta kao prošle sezone. Rano je da se priča o šansama za prolaz, još se ne znaju ni naš ni rosteri dva glavna konkurenta za prolaz. Kaha nema još ni trenera.

 

zar nismo prosle sezone u ovo vreme vec imali skoro celu ekipu?! cudno mi je sto se bas nista ne desava na nasem trzistu.

Link to comment

Klub se prvi put ozbiljno zaključao za vreme prelaznog roka. Koliko znam, radi se na nekoliko igrača, moglo bi da bude lepih vesti već u narednih sedam dana.Posebno će se svideti PPP drugarima.

 

Što se stranaca tiče, Tegeltija je sinoć ubo jedno ime koje je interesantno na poziciji stranca - Palacio iz Rytasa. Ali on je jedan od mogućih visokih, nije sigurno da će se i desiti.

Link to comment

Klub se prvi put ozbiljno zaključao za vreme prelaznog roka. Koliko znam, radi se na nekoliko igrača, moglo bi da bude lepih vesti već u narednih sedam dana.Posebno će se svideti PPP drugarima.

 

Što se stranaca tiče, Tegeltija je sinoć ubo jedno ime koje je interesantno na poziciji stranca - Palacio iz Rytasa. Ali on je jedan od mogućih visokih, nije sigurno da će se i desiti.

ovo s ppp drugarima mi nekako  mirise na megu i nekog od njenih 

Link to comment

Klub se prvi put ozbiljno zaključao za vreme prelaznog roka. Koliko znam, radi se na nekoliko igrača, moglo bi da bude lepih vesti već u narednih sedam dana.Posebno će se svideti PPP drugarima.

 

Što se stranaca tiče, Tegeltija je sinoć ubo jedno ime koje je interesantno na poziciji stranca - Palacio iz Rytasa. Ali on je jedan od mogućih visokih, nije sigurno da će se i desiti.

 

talk dirty to me :naughty:

Link to comment

zar nismo prosle sezone u ovo vreme vec imali skoro celu ekipu?! cudno mi je sto se bas nista ne desava na nasem trzistu.

 

Pa valjda cekaju prvo da se Elbidji odluci :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...