Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hahah, skok u košarci nije isto što i odraz, čak ni nema mnogo veze jedno sa drugim kada su klasične petice u pitanju. Primer Dejan Milojević, čak nije ni petica.

 

A Štimac ima loš odraz i trom je, pa je loš rim protector. To nije skok.

 

Nebitno, sve i da hoćemo da ga dovedemo, teško da možemo da ga priuštimo. Veruj nam na reč da dečko uopšte nije loš igrač.

 

Edit:

 

Nije sve u odrazu, ima nešto i u zapremini telesine, borbenosti, osećaju za trajektoriju lopte i naučenoj centarskoj tehnici.

Edited by Heaviside
Link to comment

Ja zaista ne mogu da verujem o čemu se ovde raspravlja. Gledali smo Štimca preduge dve godine. Za to vreme je pokazao da nije i nikada neće biti profil centra kakav nama treba u ovom trenutku - brz, skočan, jak. U paru sa Bobijem to bi bila bukvalno katastrofa.

 

Sve one mane koje je pokazao u Zvezdi, pokazao je i na EP.

 

Da li nam je zaist potreban centar preko kog će se svako zaletati na koš, i kome će skupljati lopte sa glave? Viđeno milion puta u zadnjem mandatu u Zvezdi.

 

PS

 

Jedino ako se u zadnji godinu i kusur nije genetskom mutacijom pretvorio u nešto od onog gore nabrojanog.

Link to comment

U redu je Laki, svi se slažemo da nam Štimac ne treba kad već imamo Bobija.

 

A i ja ne mogu da verujem da mora da ti se objasni razlika između skoka i odraza, i da je Štimac dobar skakač. A još manje mogu da verujem da nastavljaš po svom, umesto da se elegantno izvučeš tako što ćeš reći da je skok- odraz bio lapsus i da Štimca nisi pratio, te da ostavljaš mogućnost da je dosta napredovao, što i jeste bio slučaj.

Link to comment

Naravno da sam mislio na skok, a što se statistike tiče, više verujem svojim očima, gledao sam deblo na skoro stotinjak utakmica, milion puta su mu pokupili loptu s glave, o nemogućnosti da se odbrani nešto u reketu od bekova (Raško style) da ne govorim.

 

PS

 

Eto, tvrdoglav sam, ne verujem da je od EP mutirao u nešto drugo.

Link to comment

Sezonske karte za sledecu sezonu, em jeftinije, em moguce placanje na rate, a vazi i za EL i za ABA i za KSL...

 

Prosle sezone su bile oko 100 evra?

 

Sent from my Asus Memo Pad HD7

Link to comment

Sezonske karte za sledecu sezonu, em jeftinije, em moguce placanje na rate, a vazi i za EL i za ABA i za KSL...

 

Prosle sezone su bile oko 100 evra?

 

Sent from my Asus Memo Pad HD7

koliko su sad, 99?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...