Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inače, raspored je u najavi dobar skroz za postepeno uhodavanje i dozirano jesenje loženje™... Levski, @Cibona, Olimpija, Mega, @Zadar, Budućnost, @Szolnok, Krka, @Cedevita, Partizan, @Radnički, Igokea, @MZT, pa naopako.

Link to comment

a mozemo se navici da nemamo skauting koji ce da se upusta u nalazenje dobrih koledz igraca.

 

Besiktas radi dobar posao sa igračima iz NCAA, kao i manji turski klubovi. Uvek se može naći dobar senior koji nije draftovan i koji čak ni ne igra letnju ligu. Oni jesu kocka, ali ako se ubode pravi dobija se džekpot.

 

Mene i dalje najviše interesuje da li Nelson ostaje ili ide.

Link to comment

Besiktas radi dobar posao sa igračima iz NCAA, kao i manji turski klubovi. Uvek se može naći dobar senior koji nije draftovan i koji čak ni ne igra letnju ligu. Oni jesu kocka, ali ako se ubode pravi dobija se džekpot.

 

Mene i dalje najviše interesuje da li Nelson ostaje ili ide.

 

italijani, cak i drug liga, imaju stalno dobre amerikance.

Link to comment

Ko je drug Liga?

 

drug liga, nadimak miska raznatovica iz perioda kada je radio za udbu, svercovao muske igrace u zensku kosarkasku reprezentaciju.

Link to comment

palacios je rezerva, cuo sam da cekamo da vidimo da li ce neko da potpise patricka younga, on je prioritet.

Link to comment

Ko je Patrick Young?

ono sto ti zelis. mislim da je posrbica zadovoljan.

 

e da, patric, ne patrick.

Edited by Timmi
Link to comment

palacios je rezerva, cuo sam da cekamo da vidimo da li ce neko da potpise patricka younga, on je prioritet.

 

 

Young je skoro gotova stvar, 1+1.

 

zasto lozite narod?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...