Jump to content
IGNORED

WIMBLEDON 2014


Arkadija

Recommended Posts

Jel se zna da li ovi u Bimbledonu i na drugim turnirima redovno uplaćuju te nagrade na bankovne račune ili teniseri moraju da se tužakaju sa njima?

 

Što ti je emancipacija polova - žene za antipropagandu tenisa koju prezentuju već decenijama dobijaju isti iznos nagrada. A pri tom igraju u dva dobijena seta ... 

Pa nije ovo "Najslabija karika" na BK.

Ali, koliko sam čuo, ima neka fora da te Britanci ošišaju od poreza ako hoćeš da izneseš pare tako da je navodno Njole od prošle nagrade, da bi sačuvao vrijednost, kupio neki stančić u Londri

 

 

u kom se tata viđao sa Marijanom Mateus, pa je zbog toga Njole odigrao Olimpijadu k'o kurac. Izvor - Duško Korać

 

Link to comment
  • Replies 912
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    82

  • renne

    61

  • Arkadija

    54

  • Tinman

    52

Top Posters In This Topic

Ali, koliko sam čuo, ima neka fora da te Britanci ošišaju od poreza ako hoćeš da izneseš pare tako da je navodno Njole od prošle nagrade, da bi sačuvao vrijednost, kupio neki stančić u Londri

 

 

u kom se tata viđao sa Marijanom Mateus, pa je zbog toga Njole odigrao Olimpijadu k'o kurac. Izvor - Duško Korać

 

Pretpostavljam neku garsonjericu na periferiji ...

Link to comment

navodno Britanci ih uvrštavaju u višu poresku kategoriju ukoliko provedu određeni broj dana tokom kalendarske godine u Britaniji, a te 2012 se zalomilo i W i OI i WTF.... tako sam čuo, ako su lagali mene ja lažem vas

Link to comment

Još jedna prognoza - jeste da me je demantovao bar dva puta do sada - ali mislim da je ovo bila poslednja šansa Federera da osvoji gren slem trofej. On je ove godine sve uradio kako treba, doveo je Edberga i krenuo da igra servis - volej kao na početku karijere, povećao glavu reketa što je rezultovalo smanjenjem mishita iz bekhenda, implementirao slajs kao oružje proitv Đokovića (većim dijelom meča uopšte nije bio inferioran u bekhend relijima), ali glavnu stvar, ono što ga je činilo najvećim godinama, više nema u svom arsenalu, a to je ona nevjerovatna penetracija iz forhenda. Ova generacija mlađih ipak polako nadolazi, a teško je povjerovati da će ponovo doći u situaciju da mu se žrijeb ovako namjesti kao ove godine.

Link to comment

ali mislim da je ovo bila poslednja šansa Federera da osvoji gren slem trofej.

Ja mislim da to nikad neće moći da se kaže za Federera dokle god igra tenis. Uverio nas je u to 100 puta do sada.

 

Inače, sretan sam kao pseto. Nešto sam malo gledao, preče mi je zdravlje. Ali ništa slađe gledati highlightse i čitati hvalospeve u stranoj štampi...

Link to comment

Još jedna prognoza - jeste da me je demantovao bar dva puta do sada - ali mislim da je ovo bila poslednja šansa Federera da osvoji gren slem trofej. On je ove godine sve uradio kako treba, doveo je Edberga i krenuo da igra servis - volej kao na početku karijere, povećao glavu reketa što je rezultovalo smanjenjem mishita iz bekhenda, implementirao slajs kao oružje proitv Đokovića (većim dijelom meča uopšte nije bio inferioran u bekhend relijima), ali glavnu stvar, ono što ga je činilo najvećim godinama, više nema u svom arsenalu, a to je ona nevjerovatna penetracija iz forhenda. Ova generacija mlađih ipak polako nadolazi, a teško je povjerovati da će ponovo doći u situaciju da mu se žrijeb ovako namjesti kao ove godine.

 

nije mi jasno kako se to fedu otvorio zreb? samo zato sto je nadal ispao? realno je fed imao tezi zreb od novaka.

Link to comment

Pa nije bas tako. Samo mu je u 1/4 finalu bio projektovani protivnik. Ostali nosioci ispadali pre duela sa njim (u 3.i u 4.kolu i u polufinalu), pa se moze reci da mu se otvorio zreb...

Edited by Timmy
Link to comment

nije mi jasno kako se to fedu otvorio zreb? samo zato sto je nadal ispao? realno je fed imao tezi zreb od novaka.

 

ne bi bilo loše da proučiš "kostur" pa da onda ovako nešto napišeš :)

Link to comment

Ja mislim da to nikad neće moći da se kaže za Federera dokle god igra tenis. Uverio nas je u to 100 puta do sada.

 

Inače, sretan sam kao pseto. Nešto sam malo gledao, preče mi je zdravlje. Ali ništa slađe gledati highlightse i čitati hvalospeve u stranoj štampi...

+100

Link to comment

Pa nije bas tako. Samo mu je u 1/4 finalu bio projektovani protivnik. Ostali nosioci ispadali pre duela sa njim (u 3.i u 4.kolu i u polufinalu), pa se moze reci da mu se otvorio zreb...

 

pa dobro sad, pricamo o finalistima mislim da u tom smislu nije previse bitno protiv koga su igrali pre 1/4. osim ako ne mislis da bi fed ispao od janovica. 

 

u 1/4 je fed igrao protiv vavrinke a nole protiv marina, u 1/2 raonic i bugarin. fed je pre finala imao teze protivnike, bar na papiru.

 

jednostavno je fed odigrao odlican turnir, nema to nikakve veze za zrebom i srecom. 

 

edit

@ jlp

:lol:

Edited by nenad
Link to comment

bravo nole, pobedio je svoje demone ovde pre svega

 

@nenad

čoveče bre, o čemu ti pričaš ?

 

kako šta priča...pa upravo nam objašnjava da je Santijago Hiraldo teži protivnik od Tsonge na W i Robredo od Čilića  :lolol:

Link to comment

Znači Lorenzi-Miler-Santijago Giraldo-Robredo-Vavrinka-Raonić su NA TRAVI teži protivnici od ovih koje je Novak imao ?

 

kakve veze ima da li su lorenci, miler,giraldo i robredo bolji ili losiji od novakovih protivnika? 

 

vavrinka i raonic su svakako mnogo tezi protivnici od marina i bugarina. 

 

edit

sad vidim da je pocelo saljenje, nisam ni ocekivao nista drugo.

Edited by nenad
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...