Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Od svih nabrojanih Clyne bi bio najbolje pojacanje.

 

@Weenie - normalne okolnosti: neozljedjivanje, serija utakmica, normalna formacija. Kraj Morena kao beka ni Stam ne bi izgledao kao dobar stoper.

Link to comment

Jebote Prasline, daj nemoj i na ovom topiku...

Извини, молим те, што Билић који пушта Томпсона долази баш у Вест Хем. Наравно да сам ја проблем у тој ситуацији, сигурно нису ни Билић, ни Томпсон, ни ти што би да се не једиш.

 

Колтрејне, нећу да бојкотујем Вест Хем. Билић је у спортском смислу добро решење: млад, амбициозан, бивши играч клуба, добро се показао на досадашњим пословима... Када може НАТО да толерише неонацистичку бригаду ако пуца на Русе, што да Премијер лига не толерише урбаног Слава коме се на казети после Ентер сендмен нашла и нека патриотска™ песма? Свет је пун неправде (ево, на пример, ужаси којима ја излажем цењено читатељство овог топика пишући о потенцијалном тренеру мог другог најомиљенијег клуба), али бих завршио у дилкарници када бих исправљао баш сваку криву Дрину.

 

Надам се из наведеног разлога да неће бити он, али ако буде, надам се да ће са Вест Хемом узети прво првенство, а да ће онда и праћен на Манков ужас мојим урлањем "То, Славене, усташки мајсторе!" повести Вест Хем у финалу ФА купа до победе од 5:0 над најгеј тимом Енглеске. ;)

Edited by Прслин
Link to comment

DiKanio je naterao Milibanda na ostavku iz uprave Sanderlenda, mozda se i u situaciji da Bilic dodje nadje neko jednako castan, principijelan, glup, neozbiljan, nesposoban...dodati po slobodnom izboru ________

Link to comment

Извини, молим те, што Билић који пушта Томпсона долази баш у Вест Хем. Наравно да сам ја проблем у тој ситуацији, сигурно нису ни Билић, ни Томпсон, ни ти што би да се не једиш.

 

 

 

Ne, ali ti si u 2-3 koraka stigao od upraznjenog mesta menadzera West Hama do ustaskih koncentracionih logora. Na topiku o BPL. Ono, siris svest o ustaskim zlocinima na 1 vise-manje srpskom forumu. To je otprilike kao otici na ne znam, neki nemacki forum i siriti svest o potrebi jedenja kobasica. Osim toga dogovorili smo se™ da H.M.Topic ima 1 eksteritorijalnost  :sleep:

 

Jebote ala si zapenio... a mi™ godinama ćutke tolerišemo Gerrardu što sluša FIla Kolinsa.

 

:lol:

Link to comment

Od svih nabrojanih Clyne bi bio najbolje pojacanje.

Naravno, slepci su poslali ponudu od 10 (deset!) miliona. Za mladog engleskog reprezentativca :isuse:

 

Sad će da se čvrsto drže svoje cenjene procene sve do avgusta, onda Tottenham ponudi 15 i uzme ga, a onda LFC navrat-nanos krene u poteru za nekim bekom, bilo kakvim, po bilo koju cenu...

Link to comment

Pa koja je cifra za Sterlinga!?

 

Око 30 милки. За нас™ премија.

Jebote ala si zapenio... a mi™ godinama ćutke tolerišemo Gerrardu što sluša FIla Kolinsa.

Па да ту су негде. 

 

Ne, ali ti si u 2-3 koraka stigao od upraznjenog mesta menadzera West Hama do ustaskih koncentracionih logora. Na topiku o BPL. Ono, siris svest o ustaskim zlocinima na 1 vise-manje srpskom forumu. To je otprilike kao otici na ne znam, neki nemacki forum i siriti svest o potrebi jedenja kobasica. Osim toga dogovorili smo se™ da H.M.Topic ima 1 eksteritorijalnost  :sleep:

 

 

:lol:

Није да браним колегу равногорца, али после једног релативно безазленог поста кренула је одбрана лика и дела Славена Билића као да је особа коју ми знамо под псеудонимом Јосип Броз. 

Link to comment

+1

 

Емери долетео у Лондон, Вест Хем му понудио 6 милиона фунти годишње (4 плата, 2 бонуси), као и да доведе његовог љубимца двадесетдеветогодишњег Баку за 20 и нешто милиона. Јутрос Шпанци јављају да је Емери ипак одбио селидбу у гламурозни Ист енд.

Edited by Прслин
Link to comment

Cleverley na free potpisao za Everton. Karamele nastavljaju da skupljaju otpatke sa Trafforda...

Мени је тај играч потпуна мистерија. Невидљивији и некориснији и од Раће.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...