Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Ovaj vaš™ stvarno oće da dođe kod nas™. Pa jebote... Mislim da možemo mnogo pametnije da uložimo (neminovno) velike pare

Ух, ако ти је ово муштулук, савршено! :s_c:

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Paaa, realno mislim da je on mačka u džaku, jbg. Može da ispadne ok, al uopšte ne mora

Ма супер је, само га носите што пре. 

Link to comment

Da ponude Škrtelu pay as you play ugovor je stvarno vrhunski bezobrazluk, čovek igra jedno 90% utakmica svake sezone. Brodgersara ne prašta Rafinom kadru...

Link to comment

Škrtel može biti svakakav, ali je najbolji štoper kojeg ima... Zamišljam Lideršipa sledeće sezone u svim utakmicama, umesto Škrtela, i nije mi dobro...

Link to comment

Ja ga zamišljam kako dobija svaki skok duel protiv Sakhoa, onako beskompromisno, lopta može da prođe ali saigrač nikako.

 

Sreća pa je tu Kolo Toure, on ga možda dobije ponekad na iskustvo.

Link to comment

Liverpool ima jednog polukrštenog štopera, kojo može da igra konstantno, i ovaj ga tera... 3-5-2 sa Kolo-Lovre-Sahko trilingom će da bude sjajno... Ili da Čana koji je sjajan zadnji vezni spusti dole, da bi Alen igrao... :isuse:

Link to comment

Liverpool ima jednog polukrštenog štopera, kojo može da igra konstantno, i ovaj ga tera... 3-5-2 sa Kolo-Lovre-Sahko trilingom će da bude sjajno... Ili da Čana koji je sjajan zadnji vezni spusti dole, da bi Alen igrao... :isuse:

Џан ће то да игра, а Ален поред Милнера и новог капитена има да се наигра. 

Link to comment

Možda Leadership Lovro bude i kapiten, Henderson zaglavi klupu sa dolaskom Milnera? Nije Rafin kadar ali i Dalglishevi su sumnjivi, nikad se ne zna...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Weenie, realno, da si Ceh, zvao bi se Pavel Kuka. Kukas sto igra Allen, dodje solidan veznjak koji je osvojio vise ligaskih titula od Gerrarda koji ce Allena vjerovatno preseliti na klupu, ali opet ti nesto ne valja, trazis mu zdravstveni problem kao razlog prelaska u Liverpool iako je garant prolazio ljekarske preglede bez problema.

 

Jest Milnera onomad Messi provaljao, ali vi se susreta sa Messijem ne trebate bojati jos makar godinu dana. :p

Edited by ArleKino
Link to comment

Ne kukam zbog Milnera, šta ti je, meni je on uvek bio OK. Samo sam dao zvanično i nezvanično objašnjenje za njegov odlazak iz Sitija.

 

Kukam zbog drkanja Škrtela, klasičan Brodge.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...