Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Weenie, realno, da si Ceh, zvao bi se Pavel Kuka. Kukas sto igra Allen, dodje solidan veznjak koji je osvojio vise ligaskih titula od Gerrarda koji ce Allena vjerovatno preseliti na klupu, ali opet ti nesto ne valja, trazis mu zdravstveni problem kao razlog prelaska u Liverpool iako je garant prolazio ljekarske preglede bez problema.

 

Jest Milnera onomad Messi provaljao, ali vi se susreta sa Messijem ne trebate bojati jos makar godinu dana. :P

 

Upravo mi je sinulo kako bi izgledalo Messi vs Smalling & Jones  :mellow:

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Weenie, realno, da si Ceh, zvao bi se Pavel Kuka. Kukas sto igra Allen, dodje solidan veznjak koji je osvojio vise ligaskih titula od Gerrarda koji ce Allena vjerovatno preseliti na klupu, ali opet ti nesto ne valja, trazis mu zdravstveni problem kao razlog prelaska u Liverpool iako je garant prolazio ljekarske preglede bez problema.

 

Jest Milnera onomad Messi provaljao, ali vi se susreta sa Messijem ne trebate bojati jos makar godinu dana. :P

Samo da ne preseli Kutinja...

 

Nego, planira li se neki ozbiljan špic u L'poolu? 

Link to comment

Možda Leadership Lovro bude i kapiten, Henderson zaglavi klupu sa dolaskom Milnera? Nije Rafin kadar ali i Dalglishevi su sumnjivi, nikad se ne zna...

 

i onda kod specijalnog. tipičan murinjoliki veznjak, čudi me da ga do sad nije pikirao.

Link to comment

Meni je Sakho u normalnim okolnostima bolji od Škrtela. *ducks for cover*

 

 

 

 

In other news, Real hoće Koscielnyja, Arsenal Kondogbiju, Wanyama se ne bi bunio da ga uzme Arsenal... Szczesny opet uhvaćen sa cigaretom, Wilshere čeka ishod disciplinskog postupka zbog šabanisanja na proslavi.

 

Nježnik Odvjetnik™ još godinu dana na klupi Sunderlanda.

Link to comment

City kuburi sa HG-igracima i FFP-om. Odlazak Milnera im sad trazi dovodjenje novog HG-igraca kojeg ce morati platiti po liverpulskoj™ cijeni umnozenoj za sugar-daddy faktor. Ostanak Milnera im je bio najjeftinija solucija.

 

Doduse, uvijek postoji sansa da dovedu Gerrarda na posudbu.

A mogu jednostavno da registruju nekog iz omladinske skole, oh wait...

http://www.dw.de/hrvatska-kaznila-austriju/a-3399227

 

Само, молим те, немој сада да ми објашњаваш како "томпсоност" у ствари има кул и анкул подврсте.

Ovde pise "navodno" je pustio Tompsona. Ja sam cuo da pusta Metallicu.

Link to comment

 

 

Meni je Sakho u normalnim okolnostima bolji od Škrtela. *ducks for cover*.

Koje su to normalne okolnosti, ja ih prošle sezone nisam video. Sakho i Škrtel su vrlo slični igrači, odlične fizikalije i manjak mozga. Razlika je u tome što Slovak ponekad to kompenzuje iskustvom, a od Francuza ja to još nisam video.

 

Ima Sakho mnogo prostora za napredak, ali u BR režimu konstantnih promena što odbrambene formacije što postave, plus povremeno disciplinsko zakucavanje na tribine... Teško.

Link to comment

Тако се сигурно и у сточним вагонима шапутало: "ја сам чуо да нас возе у Србију, предаће нас Недићу. Наводно."

 

Jebote Prasline, daj nemoj i na ovom topiku...

Link to comment

Tancredi Palmeri– ‏ @tancredipalmeri

West Ham have offered 6m€ per year to Emery, according to Gazzetta

 

West Ham juri Ayewa. On bi im bio veliko pojacanje.

 

Izgleda da je Ings zavrsen. Obigravamo oko Clynea i Kovacica.

A James Pearce rekao da trazimo rezervnog golmana. Pomenuo je Neta iz Fiorentine i Adama Bogdana.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...