Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

U medjuvremenu, Milnerara u Liverpulu. Obostrano korisno verujem.

Verzija #1, hteo dečko da se dokazuje selektoru i igra 90 minuta svaku utakmicu i sarađuje sa Brodžersarom i osvoji prestižni trofej Lige Evrope pošto zna da City nema šanse u CL

 

Verzija #2, City zna nešto o njegovom zdravstvenom stanju što ostali ne znaju, pa ga puštaju da u 29. godini zabode još jedan veliki ugovor dok može

Weenie likes all of this.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Бијелса изгледа договорио двогодишње продужење уговора са Олимпиком.

 

Бенитез стварно био пред потписивањем уговора са Вест Хемом пре него што су га цимнули из Реала. :o

 

Клоп је био немогућа мисија од старта, Сосиједад рекао да Мојес не иде нигде, а Емери ће остати где је или ће у Наполи, не верујем да му разговори са Вест Хемом служе било чему другом до дизању цене.

 

Значи, Славен Томпсона Билић. :isuse:

Link to comment

[quote name="Weenie Pooh" post="3083848" timestamp="1433424157"

Verzija #2, City zna nešto o njegovom zdravstvenom stanju što ostali ne znaju, pa ga puštaju da u 29. godini zabode još jedan veliki ugovor dok može

 

Tako sto su mu ponudili 165 hiljada sedmicno koje je on odbio zbog milion posto sigurno manje plate u Liverpoolu? Cunning plan.

Link to comment

To tvoje je verzija #1, ono gde je 29.-godišnji poletarac željan dokazivanja u startnoj postavi moćnog LFC i najnovijeg zubala među trenerima. 

 

Koliko su mu gde ponudili ne možemo pouzdano da znamo, zato nagađamo u čemu je tačno stvar.

Link to comment

City kuburi sa HG-igracima i FFP-om. Odlazak Milnera im sad trazi dovodjenje novog HG-igraca kojeg ce morati platiti po liverpulskoj™ cijeni umnozenoj za sugar-daddy faktor. Ostanak Milnera im je bio najjeftinija solucija.

 

Doduse, uvijek postoji sansa da dovedu Gerrarda na posudbu.

Edited by ArleKino
Link to comment

.

 

Значи, Славен Томпсона Билић. :isuse:

 

Slaven Bilić je, koliko ja znam, veoma daleko od bilo kakve tompsonosti.

Link to comment

Slaven Bilić je, koliko ja znam, veoma daleko od bilo kakve tompsonosti.

Ako je suditi po onom intervjuu kod Ace Stankovica, cast mu je sto je triput vidio Tudjmana, legendu tu, kad im je ulazio u svlacionicu, socijalista je hrvatske nacionalne orijentacije, ali je tu i mrznja spram ustasa.

 

Besmislena trivia: sjecam se da je 1996.govorio o tome kakva je strahota kloniranje ovce Dolly.

 

Prasline, uvijek mozete dovesti Paola Di Canija za menadzera - bivsi igrac West Hama, mlad, energican, ima iskustva u PL-u, nema fasisticku proslost...oh, wait...

Link to comment

Weenie likes all of this.

 

Weenie u stvari stvarno likes što Milner dolazi, sad bar imam razlog da pratim ovog lika na tviteru:

 

Link to comment

Tako sto su mu ponudili 165 hiljada sedmicno koje je on odbio zbog milion posto sigurno manje plate u Liverpoolu? Cunning plan.

То и Вини засад не може да разбије својим сарказмом, плашим се да не прокува покушавајући да одгонетне какав се Ливерпулов промашај крије у овој акцијимлађахног Роџерсаре. :fantom:

У другим вестима, тај исти Роџерсара продужио уговору брату на Јаја и несрећном Висдому, а Шкртел кука како су му за идући уговор шкртци из Бостона понудили плату која се даје богаљима и и наравно брату на Јају. Игранка без престанка. :isuse:

Link to comment

Ovaj vaš™ stvarno oće da dođe kod nas™. Pa jebote... Mislim da možemo mnogo pametnije da uložimo (neminovno) velike pare

Edited by MancMellow
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...