Jump to content
IGNORED

Reči koje se koriste samo u novinama


Аврам Гојић

Recommended Posts

противприродни блуд

Ovo je zakonska formulacija, jebem li je, bar nekad je ovo bilo krivično djelo, dok sam ja studirao (mislim da su ukinuli ili bar ograničili primjenu, nekad se za homo akcije moglo na robiju)  :lolol:

Link to comment

Sintagma koju naročito vole u časopisima Glorija i Story , a zamenjuje  roditi/ poroditi se  " podarila naslednika svom izabraniku"  :yucky:

A pa tek to je zlatni rudnik:

ukusno uredjen

svaki detalj odaje

mladi par.... 

Link to comment

prestonica (javni prevoz u prestonici, prestonica kulture)

 

upucan (upucan na parkingu pored svojih kola)

 

od ranije poznat policiji (uhapšen NN koji je od ranije poznat policiji)

 

I tako se dobije vest koja glasi: Jutros na ulicama naše prestonice upucan mladić 23g. od ranije poznat policiji.

Link to comment

Mladić za sve muškarce do 40, a nekada i 45 godina    (dva mladića 37 i 39 godima jutros upala u šaht.....)

Starica za sve žene starije od 50 godina      ( staricu V.Đ. 56 godina muž posle svađe zakopao u krečani....)

Link to comment

Mladić za sve muškarce do 40, a nekada i 45 godina    (dva mladića 37 i 39 godima jutros upala u šaht.....)

Starica za sve žene starije od 50 godina      ( staricu V.Đ. 56 godina muž posle svađe zakopao u krečani....)

 

 

:lolol:  Dal je to samo u stampi?

Link to comment

Не читам новине па не знам да ли још користе "грађанин ххххске националности" да не би казали Србин или Албанац или Црногорац? Знам да то нико нормалан није рекао, то се само писало и читало пред микрофоном.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...