Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

love odjednom ima?

pa preusmeri se deo novcane pomoci za zrtve poplave i eto. uostalom, ceo obrenovac navija za CZ, sigurno ih je ovo pogodilo, ko smo mi da im uskratimo to malo radosti :fantom:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Ja mislim ,da ima sanse,desavalo se i ranije da UEFA ,povuce svoju odluku,sacekajmo,vidim partizan vec sam sebe zreba ,pominju oteto prokleto i slicno..polako,mislim da je mozda prerano

 

Oteto sta i kome?

Link to comment

Ja mislim ,da ima sanse,desavalo se i ranije da UEFA ,povuce svoju odluku,sacekajmo,vidim partizan vec sam sebe zreba ,pominju oteto prokleto i slicno..polako,mislim da je mozda prerano

Bravo, pronasli ste novog novog krvca za Zvezdin fijasko - FK Partizan!  Nisu krivi samo UEFA, koja "ne razume Zvezdu" (Toncev), ni "pojedini mediji", koji su "kumovali" Zvezdinom izbacivanju (Dzaja), nego je tu prste umesao i samozrebivi Partizan (V P Valter).  Sve u stilu Vatikan, Masoni i Kominterna. 

Link to comment

nije ovo ni toliko strasno,pa dajte ljudi,nismo ni ranije bas prezimljavali u evropi

 

"nema veze što nam ne daju da uđemo u kafanu samo zato što smo im gadni, kad svakako imamo kinte da popijemo samo po kiselu vodu"

Link to comment

 

Oteto sta i kome?

Pa citam sa njihovih topika,foruma i slicno,da smo oteli titulu njima i sad je to vraceno..

 

 

"nema veze što nam ne daju da uđemo u kafanu samo zato što smo im gadni, kad svakako imamo kinte da popijemo samo po kiselu vodu"

Ma ok,samo kazem,da nije ovo nikakav kraj,u dugovima smo teskimljudi,jedna sezona bez velikih trosenja bi mnogo znacila,a sa druge strane i evropa je magnet..sacekajmo jos malo

 

 

Naravno da je strašno. Kako nije strašno? Klub ne igra Evropu zbog varanja i zbog javašluka. Ovo je najteži poraz u istoriji Crvene zvezde.

 

Dobrodošao na forum.

Hvala,bolje vas nasao,znam,naravno da nije dobro,ali seti se izbacivanja partizana pre nekoliko godina,osvojise posle toga 5 titula,izbacise klince i slicno,ok oni imaju taj teleoptik,ali mi imamo sad jednu od najtalentovanijih mladjih generacija,gledao samih pa bar desetak puta,ima tu zaista materijala

 

 

Bravo, pronasli ste novog novog krvca za Zvezdin fijasko - FK Partizan! Nisu krivi samo UEFA, koja "ne razume Zvezdu" (Toncev), ni "pojedini mediji", koji su "kumovali" Zvezdinom izbacivanju (Dzaja), nego je tu prste umesao i samozrebivi Partizan (V P Valter). Sve u stilu Vatikan, Masoni i Kominterna.

To,vatikan,vucic ,masoni je vas rezon,ne Zvezdin,vama je za titulu u svim sportovima ove godine kriv Vucic,tole itd,ja nisam krivio partizan za suspenziju,vec mi je smesno to unapred smestanje u kostur kvalifikacija,citaj malo

Edited by Hamlet Strašni
Link to comment

da, samo vam je evropa smetala da napredujete. i ovako ispadate posle prvog drugog pretkola... do početka prvenstva svi se okreću domaćim trofejima.

Link to comment

Tesko da mogu da se dese promene.  Nemaju ljude da ih sprovedu.  Svi ti sportski rukovodioci po klubovima, savezima i posavezima su pravljeni na isti kalup, isto razmisljaju i isto rade.  Oni su recidiv sportske politike iz vremena SFRJ kada je drzava bila glavni mecena sporta.  Bez drzavnih jasli oni ne umeju, a drzava nema ni prebijenog cvancika.  Ovi iz privatnog sektora su kriminalizovani i od njih veci belaj nego korist.

 

То је то. А и било ко способан и нормалан и не би хтио да се бакће са српским фудбалом.

Link to comment

FKCZ bolje da ne ulaže žalbu"

Izvor. B92, Tanjug | ĐN

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde i dugogodišnji funkcioner UEFA Dušan Maravić ocenio je da eliminacija ’crveno-belih’ iz evropskih kupova nije iznenađenje.

 

Maravić je upozorio rukovodstvo srpskog šampiona da dobro razmisli o žalbi, jer bi to samo moglo da oteža, već dovoljno tešku situaciju.

"Ova situacija je posledica svega što se dešava nekoliko godina unazad. UEFA je primetila da se trošilo više para, nego što su prihodi i smatraju da to nije perspektiva evropskog fudbala", rekao je Maravić.

„Oni ne žele da se klubovi još više zadužuju, a ne vraćaju stare obaveze. Žele ravnotežu, a Zvezda je više trošila i njeno izbacivanje iz Evrope nije iznenađenje. Nisu hteli više da čekaju jer su ljud iz Zvezde prevršili meru i smatraju da će im narednih godinu dana služiti da se konsoliduju, kako pravila nalažu", rekao je Maravić Tanjugu.

 

On je dodao da je UEFA veoma razočarana ponašanjem Zvezde jer je ignorisala takvu organizaciju i da bi žalba mogla samo da oteža situaciju.

 

"To govorim iz iskustva provedenog u UEFA. Oni mogu da izađu sa svim podacima zbog čega je Zvezda izbačena i to bi mogao da bude problem. Kada donose odluke, oni dobro mere i nemaju ništa protiv nijednog kluba i saveza u Evropi. Potrebno je da klub analizira situaciju sa FSS i donese odluku da li da se žale", naveo je bivši fudbaler.

 

Prema njegovim rečima velika je šteta što je Zvezda kažnjena, pošto je propuštena prilika da se kroz plasman u Ligu šampiona zaradi novac, slično kao što je bilo 1991. godine kada su 'crveno-beli' postali šampioni Evrope.

 

"Žalosno je ovo što se desilo. Došli smo u situaciju da je to više etičko pitanje i pitamo se kako je moguće da se to desilo. Srozali smo se i moramo da učimo o organizaciji i administraciji", poručio je Maravić i konstatovao kako očekuje blagu kaznu za FSS.

Link to comment

Maravic je suvise pametan, obrazovan, pristojan i razborit za danasnju Zvezdu.  Njegove savete ljudi iz kluba ne prihvataju jer ih ne razumeju.  Zato je i otisao iz Zvezde odmah nakon prvog Lukicevog saopstenja. 

Link to comment

Apropo zalbe:

Ne znam sta Tole "pregovara" sa ljudima iz Uefe-oni su svoje rekli; CAS, koji je nezavisan,khm, organ, ce doneti odluku u nasu korist il potvrditi odluku Uefe; praksa je da u skoro svim slucajevima potvrdjuju odluku Uefe...Ovaj nas slucaj je toliko ocigledan da bi svako drugacije resenje sem potvrde odluke Uefe bila epska senzacija. CAS nema pravo da "povecava" kaznu i sl., pa te price "bolje da se ne zalimo" nemaju veze sa zivotom...Ovo narocito sto ce zalbom Uprava pokusati da pokaze da se kao bori protiv Uefinog nerazmevanja nase situacije i sl. Inace, u ranijim slucajevima CAS je odlucivao i vise meseci,ali je neke odluke donosio i za par dana, kad je to urgentno, a to ce biti slucaj i kod nas. Ocekujem da Partizan zauzme nase mesto u kvalifikacijama, a da Cuka udje u kvalifikacije za LE.

Toletov jedini motiv da "pomogne" je, pre svega, usmeren ka tome da FSS izbegne/umanji kaznu od Uefe ka FSS, koja ga sasvim sigurno ceka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...