Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

nema teorije da prodje zalba. najbolje da odustanu i puste druge glubove da igraju Europu. ovako ce svi izgubiti.

Edited by reginald
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Feneru i Beşiktaşu je kazna izrečena 25. juna prošle godine. Oni su se žalili arbitražnom sudu koji im je 18. jula dozvolio da igraju kvalifikacije dok UEFA ne odluči po žalbi. Ta odluka je doneta 28. avgusta a u međuvremenu je Fener dogurao do poslednje runde CL kvalifikacija i izgubio a Beşiktaş se plasirao u LE. Zbog toga je UEFA u LE poslala Tromso umesto Beşiktaşa i organizovala žreb svih poraženih u poslednjem kolu kvalifikacija za CL gde je APOELu upala sekira u med.

 

Dakle, između kazne i konačnog odbijanja žalbe prošlo je dva meseca i nije bilo automatskog izbacivanja iz žreba.

 

Btw, danas su na godinu dana (iz LE) izbačeni Eskişehirspor i Sivasspor, to je deo istrage koju UEFA vodi protiv turskog FS u okviru megaskandala od pre tri godine.

Link to comment

Bila bi totalna imbecilnost i ludost podnositi zalbu, dobro smo i prosli. Cak i ako nam dopuste da igramo, ispast cemo u Augustu jer tim nece biti nakalemljen do Septembra a i nece platiti ove sto su i voljni da igraju.

Link to comment

Feneru i Beşiktaşu je kazna izrečena 25. juna prošle godine. Oni su se žalili arbitražnom sudu koji im je 18. jula dozvolio da igraju kvalifikacije dok UEFA ne odluči po žalbi. Ta odluka je doneta 28. avgusta a u međuvremenu je Fener dogurao do poslednje runde CL kvalifikacija i izgubio a Beşiktaş se plasirao u LE. Zbog toga je UEFA u LE poslala Tromso umesto Beşiktaşa i organizovala žreb svih poraženih u poslednjem kolu kvalifikacija za CL gde je APOELu upala sekira u med.

 

Dakle, između kazne i konačnog odbijanja žalbe prošlo je dva meseca i nije bilo automatskog izbacivanja iz žreba.

 

Btw, danas su na godinu dana (iz LE) izbačeni Eskişehirspor i Sivasspor, to je deo istrage koju UEFA vodi protiv turskog FS u okviru megaskandala od pre tri godine.

Fenerbahče se obratio Sudu, jer je odluka doneta zbog nameštanja, zato se toliko čekalo na odluku.

 

Mehh, kad verujem novinarima našim, dok sam ne pročitaš ne vredi. I ovde odlučuje Sud.

Edited by Godfrey
Link to comment

Meni je najbolji podatak da su u klubu zaista verovali da će dobiti licencu iako sem odlaska u UEFAu nisu pokazali kroz dela da žele da reše problem.

 

Prodaja svih važnih igrača, isplata sadašnjih igrača, bivših i klubova kojima dugujemo, pokušaj da se dovedu igrači iz JSLa preko % i ako prekipi nešto novca, da se tim spremi da izbori Evropu dogodine i da počnu da se isplaćuju igrači na vreme. Zvezda mora da ozdravi! Ako su pametni (a nisu) ovo mogu da okrenu ka ozdravljenju kluba!

Link to comment

Da li se neko od novinara™ zeznuo da proveri da li kazna povlači automatsko izbacivanje iz žreba ili UEFA do konačne odluke poštuje spisak dostavljen od FSS i drži Zvezdu u žrebu?

Link to comment

Ja sam pregledao Statut UEFA (nisam novinar ;) ), i jasno piše da žalba ne odlaže izvršenje. Ali mi se to ne uklapa sa dosadašnjom praksom, niti iko spominje tu opciju.

Link to comment

Dzaja majstor  :kralj:  :

 

"Došlo je na naplatu nešto za šta ne mogu da krivim nikoga iz sadašnje uprave, iako sam imao primedbi“, 

Link to comment

Dzaja majstor  :kralj:  :

 

"Došlo je na naplatu nešto za šta ne mogu da krivim nikoga iz sadašnje uprave, iako sam imao primedbi“, 

Dzaja moralna nula

 

Kao i svi ostali govnarcici sto nam ih vodja dovede.

 

Od ovoga danas mnogo gori poraz ce biti to sto ce Ali Dzaja i 40 razbojnika nastaviti da jasu.

Link to comment

Mene najvise plasi da Vucic ne uhvati opet da nas spasava.

 

SNS je prepun sposobnog kadra koji ceka ko zapeta puska.

 

Uslajfovani u zavoje nije upalio ali mozda cemo sa nekim direktorom pecenjare imati vise srece.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...