Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Nece vise biti spasavanja.  Ceo Zvezdin plan za "oporavak" bazirao se na ideji igranja u LS ili LE grupama i novcu koji iz toga sledi.  Plan B ne postoji.  Niko vise ne gaji iluzije da je oporavak moguc.  Krenula je lavina.  Sada je vazno sto pre pobeci iz kluba jer sutra vec moze da bude kasno.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Nisam mislio da ću ovo reći ikada, ali drago mi je što nećemo igrati u Evropi.  Razlozi su principijelne prirode. A i političke...

Link to comment

Novac iz CL i LE em nije dovoljan da stabilizuje klub em niko nije ozbiljno računao na njega. Pare će nastavljaju da stižu ko zna odakle i da odlaze ko zna gde. Može tako da se taljiga dokle god ima stranačkih hijena željnih da otkinu nešto od strvine.

Link to comment

Ne placaju klubovima za igrace koje smo doveli

 

ne placaju igrace ni radnu zajednicu

 

ne placaju kamarili igraca kojima smo duzni od ranije.

 

Ako je neko finansijski fer plej onda je to Zvezda

 

:wub:

 

btw maestralno je to formulisao jedan od najmocnijih ljudi u drzavi.

 

Ovom je sem licnog bogacenja najvece dostignuce u karijeri to sto je sprecio da javnost vidi Dacicevu reakciju na Vadzajnu

Edited by katamaran
Link to comment

Ja bih voleo i da Savez onako UEFA baš odrapi muški pa makar ni Partizan ne igrao Evropu ali samo ako bih znao da će to značiti neke krupne promene. Pošto je jasno kao dan da šta god da se desi nikakve suštinske promene neće uslediti,onda mi svejedno.

Link to comment

Ja bih voleo i da Savez onako UEFA baš odrapi muški pa makar ni Partizan ne igrao Evropu ali samo ako bih znao da će to značiti neke krupne promene. Pošto je jasno kao dan da šta god da se desi nikakve suštinske promene neće uslediti,onda mi svejedno.

 

Nema veze. Svaka šamarčina ovom šljamu, svako ograničavanje njihovih kombina, ma koliko simbolično, predstavlja jedan mali civilizacijski korak napred.

Link to comment

ne verujem da ce neko uspeti da ponovi ovoliko glupih (pokusaja) recenica u tako malo vremena..

favoriti:

"ovo je jedan veliki dan..."

"ako je neko finansijski fer plej onda je to uprava zvezde..."

Link to comment

Nema veze. Svaka šamarčina ovom šljamu, svako ograničavanje njihovih kombina, ma koliko simbolično, predstavlja jedan mali civilizacijski korak napred.

+1

Link to comment

Tesko da mogu da se dese promene.  Nemaju ljude da ih sprovedu.  Svi ti sportski rukovodioci po klubovima, savezima i posavezima su pravljeni na isti kalup, isto razmisljaju i isto rade.  Oni su recidiv sportske politike iz vremena SFRJ kada je drzava bila glavni mecena sporta.  Bez drzavnih jasli oni ne umeju, a drzava nema ni prebijenog cvancika.  Ovi iz privatnog sektora su kriminalizovani i od njih veci belaj nego korist.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...